Чемпіони обох ліг зустрінуться у кубку

Перша лігаМинулої суботи завершився районний чемпіонат з футболу і у першій лізі. Сенсацій не було, тож особливих змін у турнірній таблиці не сталося.

Лецьки вдома перемогли дівичківський «Дніпро» (3:2), який у другому колі ще не поступався. Цей результат дозволив лецьківчанам залишитися на першому місці. Тож домашня перемога Мазінок над єрківецькою «Нивою» (6:3) уже не мала ніякого турнірного значення. Мазінчани з одноочковим відставанням – на другій сходинці. Циблі в гостях розгромили Пологи-Яненки 8:0 і закріпилися на третьому місці. Пологи-Вергуни вдома програли «Амеру» (Пологи-Чобітьки) – 1:4. Оскільки «Фенікс» (Помоклі) припинив участь у змаганнях, Мала Каратуль без гри отримала три очки і нарешті покинула самісіньке дно турнірної таблиці.

Сьогодні вміщуємо детальну підсумкову турнірну таблицю першої ліги.

Вже цих вихідних стартує кубок Переяславщини, у ньому візьмуть участь 16 команд. Під час жеребкування вони розділилися на сіяних (вищоліговиків, які в 1/8 фіналу гратимуть на виїзді) та несіяних. Отож, в 1/8 фіналу зустрінуться: Лецьки – Дем’янці, «Дніпро» – «Костал» (місто), «Амер» – «Солонці» (місто), Мала Каратуль – Велика Каратуль, Мазінки – «Гранд» (Студеники), «Нива» – Вовчків, Циблі – «Темп» (Переяславське), Пологи-Вергуни – Гайшин. Базовий день матчів – неділя, 17 вересня. Однак відомо, що деякі команди домовляються про перенесення ігор на суботу. Тому слідкуйте за анонсами безпосередньо у своїх улюблених команд.

Привертають особливу увагу кілька матчів цієї стадії: очне протистояння чемпіонів обох ліг – дем’янчан та лецьківчан; перевірка готовності мазінчан до вищої ліги у грі з найслабшою її командою – «Грандом»; чи зможуть Циблі вдома зламати доволі посередній у цьому році «Темп»?

Інф. «ВП»

Таблицю підготував Роман Батрак, член виконкому районної федерації футболу

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.