Вітаємо Петра Качкалду з ювілеєм

качкалда1Депутатський корпус та виконавчий апарат Переяслав-Хмельницької районної ради щиро вітає з ювілеєм колегу-депутата, голову ради

Качкалду Петра Григоровича

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.

Нехай кожен день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а добре здоров’я та гарний настрій стануть запорукою успішної праці в ім’я розквіту нашої держави і благополуччя Вашої родини.

Щиро бажаємо Вам успіхів у всіх справах, витримки та терпіння на шляху до досягнення поставлених цілей, благополуччя та якомога міцнішого здоров’я.

 

Переяслав-Хмельницька міська рада, виконавчий комітет щиро вітають з ювілеєм голову районної ради

Качкалду Петра Григоровича

Нехай оптимізм, віра, надія допомагають Вам долати всі труднощі, нехай удача стане Вашою невід’ємною супутницею на життєвих дорогах. Миру Вам, злагоди кожної днини, родинного затишку, щастя, міцного здоров’я, довголіття і добра.

Переяслав-Хмельницька міська рада, виконавчий комітет

Міський голова Тарас Костін

 

Переяслав-Хмельницька районна організація Аграрної партії України вітає голову районної ради

Качкалду Петра Григоровича

з ювілеєм

Щиро вітаємо зі знаменною датою. Бажаємо Вам здоров’я, оптимізму, посмішок фортуни, успіху, сімейного благополуччя і щастя. А ще бадьорості духу, стабільності, позитиву, яскравих подій, незабутніх вражень і тільки щасливих випадків.

За дорученням однопартійців Юрій Павлушко, голова районної організації АПУ

 

Шановний Петре Григоровичу!

Прийміть щирі вітання з нагоди 60-річного ювілею!

Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця внесли вагомий внесок у розвиток Переяслав-Хмельницького району.

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Тепло і затишок родинної оселі надійно нехай захищає Вас від негараздів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Бажаю, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.

Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

Голова райдержадміністрації Андрій Пряхін

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar