Звернення до переяславців

чвкервШановні мешканці Переяслава-Хмельницького!

ТОВ «Югенергопромтранс» має на меті принести виключно користь місту та його мешканцям, тому ми прийшли з інвестиціями та розпочали новий проект «зеленої енергетики» . Відповідальність – це те, що мало хто хоче брати на себе, а ми не боїмось її, бо відповідальні за світле, чисте, багате європейське майбутнє нашого міста. Але нам потрібна Ваша підтримка!

Ми працювали, працюємо та будемо працювати у рамках закону. Тому звернулися до місцевої влади та правоохоронних органів, аби принципи законності виконувалися і по відношенню до нас. Неодноразово ми намагалися знайти спільну мову через громадські заходи, але почутими так і не стали. Закон один для всіх і ми маємо його поважати і вирішувати всі питання виключно правовими методами. Якщо результатом судового розгляду буде рішення про незаконність будівництва ТЕЦ – ми зобов’язуємося закрити підприємство протягом 24 годин. І це не порожні слова. Співпраця з міжнародними компаніями вимагає вести свою діяльність прозоро, відкрито та виключно дотримуючись закону, тому ми не боїмося будь-яких екологічних експертиз. Навпаки, ми наголошуємо на них. Ми перші готові стати на захист екології і виявити разом з Вами тих, хто насправді шкодить екології в місті. На сьогоднішній день кожний місяць не введення в експлуатацію нашого підприємства, це втрата мільйона гривень для міста і хтось має не просто відповісти, а й відшкодувати ці втрати. Більше того, позиція «НІ –ТЕЦ!» – це фактично підтримка енергетичного ринку країни агресора. Тому тільки Вам вирішувати, коли сказати ТАК робочим місцям, високій заробітній платі та розвитку міста.

Ми поновлюємо нашу роботу заради нашої з Вами енергетичної незалежності, заради світла й тепла в наших оселях, заради безпечного майбутнього наших дітей та онуків, які будуть працювати заради величі нашого рідного міста.

Україна – понад усе!

Колектив ТОВ «Югенергопромтранс»

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

1 коментар до “Звернення до переяславців”

 1. Victor сказав:

  Шановний колективе ТОВ «Югенергопромтранс».
  Я вдячний за висвітлення цієї події з точки зору інвестора.
  Під час вивчення статті в мене виникло декілька питань, на які сподіваюся почути відповідь.

  1. На якій підставі ви долучаєте побудову ТЕЦ/ТЕС до проекту розвитку зеленої енергетики України ?
  https://uk.wikipedia.org/wiki/Відновлювана_енергетика
  http://uare.com.ua/novyny/536-zelena-energetika-chomu-ukrajina-pase-zadnikh.html

  2. В якій мірі ви берете на себе відповідальність за забруднення довколишнього середовища і порушення екології міста в цілому?

  3. Виходячи з ваших слів “ТОВ «Югенергопромтранс» має на меті принести виключно користь місту та його мешканцям”, побудова ТЕЦ/ТЕС – це виключно благодійний проект, який не передбачає отримання певних прибутків інвестору? ))

  4. Прошу надати більш детальну інформацію:
  а)скільки робочих місць заплановано створити і скільки з них буде надано переяславчанам?
  б)висока заробітна платня це скільки ? Офіційна чи у конверті?
  в)озвучте плани розвитку міста.

  5. З яких причин обладнання не було уведено в експлуатацію після 100 тестових годин в Англії?

  6. Яку відповідальність ви понесли за забруднення навколишнього середовища на подібній споруді у місті Сміла? Які заходи здійснено для унеможливлення повтору?

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar