Семінар з легальної зайнятості за участю представників Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України

P111063422 вересня 2017 року для  безробітних громадян фахівці центру зайнятостіі провели інформаційний семінар «Легальна зайнятість» за участю представників Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України. Відкриваючи зустріч начальник відділу активної підтримки безробітних Валентина Матвієнко інформувала про мету зустрічі та представила учасників семінару- начальника Переяслав-Хмельницького відділу обслуговування громадян Ніну Бурчик та головного спеціаліста фінансово-економічного відділу Катерину Запорожець.

Представники  Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України розповіли присутнім про  негативні наслідки нелегального працевлаштування та отримання зарплати «у конверті», що такі необдумані дії призводять до соціальної незахищеності громадян при досягненні пенсійного віку, адже пенсія «в конверті» не виплачується. Поінформували присутніх про основні умови та порядок призначення різних видів пенсії, умов зарахування різних періодів діяльності особи, про можливість добровільної участь в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. Детально пояснили про послуги Пенсійного фонду. Запропонували зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Крім цього, громадяни можуть отримати детальні консультації, можуть звернутись набагато раніше до моменту призначення пенсії, щоб були час та можливість виправити заздалегідь усі помилки.

Зустріч пройшла в активному діалозі, всі учасники отримали кваліфіковані відповіді та інформаційні матеріали з пенсійної тематики.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.