Щоб не скаржитися на відсутність грошей, їх треба розумно розподіляти

Перша сторінка, вівторок, 26 вересня

Перша сторінка, вівторок, 26 вересня

Ще недавно моя знайома частенько робила спонтанні витрати. А тепер навчилася економно вести свій сімейний бюджет. Зізнається, що жити в постійному економрежимі не так вже й важко. Просто зараз перед тим, як здійснити покупку, вона міркує, чи вкрай їй потрібна та чи інша  річ. А ще Ліна почала брати на роботу обід із дому, перестала ходити до магазинів на голодний шлунок (з голоду, зазвичай, купується удвічі більше продуктів, аніж можна їх з’їсти) та відмовилася від посиденьок без причини зі своїми друзями, на які витрачала чималі кошти.

– І чому я раніше не помічала, що на півфабрикати (навіть у фірмових магазинах) йде значно більше грошей, аніж зробити ті ж пельмені чи вареники вдома? – дивується вона. – А ще тепер я з байдужістю проходжу повз кондитерські прилавки – печиво і тортики, приготовані власноруч, також обходяться набагато дешевше та ще й смачніші.

Послухавши її, я зробила такий висновок: не варто скаржитися на відсутність грошей, їх потрібно правильно і розумно розподіляти. Якщо цьому віднедавна навчилася моя подруга-марнотратка, то навчуся і я.

Олена МАТВІЄНКО

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar