Обидві переяславські команди мають по дві перемоги

футболРозпочався чемпіонат Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд сезону 2017-2018 рр. Переяславщину представляють дві команди: середньої вікової групи – 2003-2004 р.н. та молодшої – 2007-2008 р.н. Чемпіонат проводиться за системою осінь-весна в два кола. Створені чотири зони по 10-12 команд в кожній з них. Кращі дві команди вийдуть в 1/8 фіналу обласного чемпіонату.

Чемпіонат стартував 9 вересня. Молодші переяславські футболісти зустрічались з ФК «Каскад» (м. Бровари) на виїзді і поступились 0:2. Наші юнаки середньої групи також на виїзді поступились ДЮСШ Яготин 1:4.

Другий тур наші футболісти грали вдома. Менші юнаки розгромили ДЮСШ Бориспіль 14:0, «середні» футболісти здобули перемогу над командою ДЮСШ Іванків 7:0.

Третій тур молодші юнаки провели в місті Березань і перемогли суперника із рахунком 9:1. Юнаки середньої вікової групи на виїзді перемогли команду ДЮСШ Києво-Святошинського району з рахунком 8:0.

Дитячо-юнацький футбольний клуб «Переяслав» за фінансову підтримку вдячний постійним спонсорам: СГ «Альта», ТОВ «Саланг-Агро», ФГ «Геркулес», ПП «Земля Переяславщини», підприємцям Олексію Бойку, В’ячеславу Саулку та Володимиру Канні.

Наводимо розклад домашніх ігор переяславських команд.

Молодші юнаки зіграють 21 жовтня з ФК «Фаворит» (м. Борисполь), 4 листопада – з ДЮСШ (Броварський район), 18 листопада – з ДЮСШ (Славутич).

Юнаки середньої групи: 1 жовтня – з ДЮСШ «Омега» (смт Тарасівка), 15 жовтня – з ФК «Рось» (м. Біла Церква), 29 жовтня – з ДЮФК Бориспіль, 19 листопада – з СК Макарів.

В’ячеслав Заболотній, голова ФК «Переяслав»

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.