«Дніпро» гідно протистояв чемпіону, але програв 0:5

футболМинулої неділі визначився останній, четвертий, півфіналіст районного кубку з футболу. Якщо судити лише з рахунку, то здається, що Дем’янці взагалі не мали проблем у домашньому матчі з «Дніпром» (Дівички). Однак команда з першої ліги насправді вчинила гідний опір цьогорічному чемпіону Переяславщини.

У першому таймі дем’янчани спромоглися забити лише один м’яч, та й той після стандартного положення. Воротар «Дніпра» на 19 хвилині невпевнено зіграв під час кутового, чим скористався Юрій Кривенко, замкнувши подачу на дальній штанзі. Загалом же гра проходила у рівній боротьбі. Дніпряни мали чимало нагод відігратися, але весь час не вистачало якоїсь дещиці.

Рахунок не змінювався до 70 хвилини, поки Василь Ткачук не зробив його 2:0. Схоже, після цього гості зрозуміли, що зрівняти не зможуть. І фізично вони явно «підсіли». Ткачук швидко забив ще двічі. А Роман Дорогань на 86 хвилині поставив масну крапку в цій зустрічі – 5:0.

У півфінальних матчах, які відбудуться 8 жовтня, зустрінуться: Дем’янці – «Солонці» (місто), Мазінки – Гайшин.