Підварські дороги руйнують далекобійники

kamaz-lesНещодавно на сесії Переяслав-Хмельницької міської ради (Київська область) її депутат В’ячеслав Саулко повідомив про те, що основні дороги мікрорайону Підварки руйнують вантажівки далекобійників. Розповів, що раніше значний потік вантажного транспорту з Києва на Черкащину і далі йшов по трасі “Київ-Харків”, потім – на Золотоношу через Драбів.

– В результаті у Драбові дороги знищили взагалі, – сказав, – і його жителі заборонили цей рух. Після цього увесь цей потік ще з квітня цього року пішов через Переяслав. Заїжджають у місто по Новокиївському шосе, а біля танку розвертаються на Золотоніське шосе. Я спочатку думав, що це лише транспорт, що прямує до “Нібулону” та пристані. Та, коли автомобілем почав супроводжувати ці вантажівки, побачив, що туди вони не звертають, а їдуть далі.

За словами депутата, їдуть в основному вночі вантажівки вагою 40-50 і більше тонн. Везуть і деревину, і будматеріали, і що завгодно. Буває, що за добу їх проїжджає і 250, і 300. Останнім часом немало з них біля “чорнобильської” багатоповерхівки (в районі ГСЦУ) влаштували стоянку для ночівлі. Нагадав, що рух автотранспорту вагою понад 24 тонни по міських дорогах заборонено. Двічі приймалися рішення про встановлення дорожніх знаків про обмеження для вантажівок.

– Та от на моїх очах працівники поліції зупиняють транзитні вантажівки, дивляться документи, віддають і вони їдуть далі, – додав депутат.

Олег Петренко, начальник переяславського відділу поліції, який брав участь у сесійному засіданні, відповів на це, що міські комунальники установили дорожні знаки, але не погодили це з відповідними структурами поліції. Тому то водії на них і не реагують. Отже ситуацію, як виглядає, слід виправляти.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

2 Comments до “Підварські дороги руйнують далекобійники”

  1. Nik сказав:

    То шановні мої депутати, дорогу на тому відрізочку нада було робити з підвищеною якістю, товщенький асфольтик, більша підложечка, гарненько укатать щоб вантажівки могли проїжжати без нанесення шкоди покриттю, адже це можна було передбачити, що вони тудою будуть їздити. А не проложили товщиною з пелюстку і тепер маємо наслідки. Адже то є окраїна міста і цілком логічно що саме тудою їздять вантажівки

  2. sergij сказав:

    Водії не реагують чого, тому, що працівники поліції сказали їм, що дорожні знаки не погоджені. Отже, можна можна не звератити увагу на дорожні знаки???

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar