На Київщині лебеді оселилися в місті на Альті

Лебедина пара живе в очереті

Лебедина пара живе в очереті

Переяславці, які проживають на вулиці Набережній, мають чудову можливість спостерігати за лебедями. Ці граційні величні птахи оселилися на річці Альта, в тому місті, де кілька років тому планували створити зону відпочинку “Острів казок”.

– Понад два тижні тому тут з’явився перший лебідь, – говорить колишній міський голова Іван Якименко (66 років), який живе за кільканадцять метрів від водойми.  – Очевидно, він прилетів сюди на розвідку, і ця місцина йому сподобалася. Згодом біля цього пернатого красеня з’явився ще один. Думаю, що то лебідка, бо вони весь час тримаються разом. А оце у вівторок, 3 жовтня, до них приєдналося ще троє лебедів. Пір’ячко їх усіх має сіруватий відтінок, тобто вони ще молоді.

Лебеді пливуть Альтою

Лебеді пливуть Альтою

До людей ці горді птахи поки що не йдуть. Тож чоловіки, які приходять сюди порибалити, коли бачать лебедів на воді чи в очереті, йдуть ловити рибу в інше місце. Аби їх не злякати і сфотографувати, я ховався за дерево. А загалом, спостерігати за лебедями мені дуже подобається навіть крадькома. Вони викликають захоплення своєю величною красою та граційною поставою. Я заряджаюсь позитивом на цілий день.

Олена МАТВІЄНКО

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

1 коментар до “На Київщині лебеді оселилися в місті на Альті”

  1. gost сказав:

    перше фото то гуси… але також красиві

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.