Програли без шансів

Павло Лисенко став автором єдиного гола переяславців

У матчі 23 туру обласного чемпіонату з футболу «Переяславщина» приймала ставищенський «Любомир».

Перед початком поєдинку хвилиною мовчання вшанували пам’ять знаного подвижника фізкультурного руху нашого краю, начальника районного відділу молоді і спорту Бориса Сонька, який передчасно помер 19 вересня ц.р. (після цієї трагічної події переяславська команда вдома не грала).

Щодо самого поєдинку, то хто в ньому буде фаворитом, сумнівів не виникало, адже команда із Ставища знаходилася на сьомому місці турнірної таблиці, а наша – на чотирнадцятому. Так в основному і було. З перших хвилин «Любомир» захопив ініціативу, створив кілька небезпечних моментів біля воріт господарів і на 34 хвилину вже вів 2:0. Лише після цього переяславці спохватилися, і Павло Лисенко сильним дальнім ударом у «дев’ятку» відквитав один м’яч. Під кінець тайму у Євгена Левченка був шанс зрівняти рахунок, але на добиванні він не був точним. Після перерви ставищенці вже не дали господарям такої свободи – вони надійно захопили центр поля і повністю оволоділи ініціативою. Настільки, що інколи здавалося, ніби їх на полі більше, ніж опонентів. Оскільки переяславці давали суперникам вільно приймати м’яч у власному карному майданчику, було очевидно, що рано чи пізно це закінчиться голом. Так і сталося – ще двічі гості забили з близької відстані, розігравши нескладні комбінації. 1:4, і ніхто із найвідданіших прихильників «Переяславщини» не міг сказати, що результат несправедливий.

Наша команда залишається на чотирнадцятому місці і про очки у наступних матчах не доводиться навіть мріяти, адже суперниками в них будуть «Авангард» (на виїзді) та «Джуніорс» (вдома) – перша та третя команди чемпіонату.