Перед вирішальним матчем Андрієві Шевченку вручили нагрудний знак почесного переяславця

       Зображення-031 8 жовтня Тарас Костін, міський голова Переяслава-Хмельницького (Київська область) на чолі длегації міста перед прес-конференцією та тренуванням збірної України на НСК “Олімпійський” в Києві вручив посвідчення та нагрудний знак “Почесний громадянин Переяслава-Хмельницького” Герою України, володарю “Золотого м’яча”, головному тренеру збірної Андрієві Шевченку.

       Як повідомила заступник міського голови Валентина Губенко, почесним переяславцем Шевченка було визнано ще 18 серпня 2006 року в першу чергу за його велику благодійну допомогу місцевій школі-інтернат. Проте положення про  нагрудні знаки для почесних жителів міста було прийнято лише цього року у звязку з відзначенням 1110 річниці першої літописної згадки Переяслава.

      Зустріч з головним тренером відбулася у невимушеній атмосфері в прес-зоні. Тарас Костін щиро від громади міста побажав успіхів Андрію Шевченку та футболістам збірної у матчі хорватами. Андрій Шевченко подякував за почесну нагороду, поставив свій автограф в книзі про місто “Переяслав у віках”, в якій одна із статей присвячена йому, та пообіцяв після відбору до ЧС 2018 року відвідати Переяслав-Хмельницький.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.