Сильний дощ не завадив визначити фіналістів кубку Переяславщини

Палкі вболівальники команди із Дем’янець

У неділю, 8 жовтня, незважаючи на сильний дощ, відбулись півфінальні матчі на кубок Переяславщини. О 14 годині на стадіон у селі Мазінки вийшли господарі та команда із Гайшина. Рахунок в матчі гості відкрили уже на 8 хвилині. Гол забив Вадим Виноградній. На 12 хвилині Євген Левченко подвоїв рахунок – 2:0 на користь гостей.

Другий тайм розпочався із атак господарів і на 51 хвилині Олександр Сич забивав перший гол у ворота гайшинців, які захищав Юрій Галайтата. За вісім хвилин мазінчанин Андрій Пульцин зрівняв рахунок. До фінального свистка можливості забити гол були як в однієї, так і у іншої команди, проте своїми шансами вони не скористались. Тож фіналіста мали визначити у серії післяматчевих пенальті. Після п’яти ударів кожної команди рахунок знову виявився нічийним – 3:3. Голи не забили у господарів Максим Іванов та Олександр Сич, у гостей – Андрій Самань та Євген Левченко. Згідно з регламентом, далі гравці мали пробивати пенальті до першого промаху. Після того, як гайшинець Вадим Самань за рахунку 4:4 не влучив у ворота здалось, що господарі зможуть створити сенсацію і перемогти свого іменитішого суперника, потрібно було лише забити. Проте удар Дмитра Бурчика воротар гайшинців парирував. Тож команди продовжили виконання одинадцятиметрових. За рахунку 5:6 на користь гостей у поперечку влучив гравець Мазінок Олександр Перчук. Таким чином гайшинці святкували перемогу.

Момент матчу

У другому півфінальному матчі у Дем’янцях зустрілись господарі поля та міська команда «Солонці». Місцеві вболівальники під парасолями, у плащах прийшли підтримати свою улюблену команду. Чимало вболівальників приїхало і з міста повболівати за «Солонці». Гості грали на рівних із дем’янчанами лише перші дев’ятнадцять хвилин. Вони навіть створили кілька небезпечних моментів біля воріт господарів, які захищав Ігор Василенко. Проте міським футболістам дем’янчани не дали можливості пробивати по воротах. На двадцятій хвилині атака господарів призвела до голу Юрія Андрощука. Ще за вісім хвилин у воротах гостей «розписався» Роман Дорогань. Забігаючи наперед, повідомлю, що Роман у цьому матчі оформив хет-трик.

Після другого голу команда із Переяслава організувала кілька атак на ворота господарів. Під час однієї із них капітан «Солонців» Максим Середа отримав травму і вимушений був покинути поле. За кілька хвилин стало зрозуміло, що гості втомилися боротися і  з мокрим слизьким полем, і зі швидким суперником. Після втрати м’яча в атаці, не всі встигали повернутися до власного карного майданчика. Натомість у дем’янчан стали вдаватися швидкі вертикальні передачі в лінію нападу, і воротар гостей Вадим Онищенко мусив раз-по-раз рятувати свою команду. Проте він був безсилий під час подачі кутового на останній хвилині першого тайму. Юрій Кривенко чудовим ударом головою забив третій м’яч у ворота солончан.

Після перерви господарі іще чотири рази засмутили вболівальників міської команди. Матч завершився розгромом – 7:0 на користь команди із Дем’янець.

Тож наступної неділі на міському стадіоні у фіналі зустрінуться чемпіон та срібний призер цьогорічного чемпіонату Переяславщини – команди Дем’янець та Гайшина.