На Переяславщині дітей називають подвійними іменами

Як повідомила начальник Переяслав-Хмельницького відділу ДРАЦС Вікторія Литовченко, у вересні в місті зареєстрували 35 новонароджених (19 хлопчиків і  16 дівчаток), у районі – четверо немовлят (хлопчики народилися в Стовп’ягах і Циблях, дівчатка – у Помоклях і Переяславському).

Минулий місяць був багатий на рідковживані імена.  Матвій, Назарій, Авдій, Даніель, Нікіта, Крістіна, Нана, Елеонора-Валентина – так називали батьки свою малечу. Серед найпопулярніших імен були Назар, Вероніка, Софія і Анастасія.

У вересні в місті зареєс­трували шлюб  53 пари.  У районі – три (в селах Ковалин, Світанок і Циблі). Найстаршій нареченій було  46 років, наймолодшій – 18. Серед чоловіків цей показник відповідно 52  і  22 роки.

У відділі ДРАЦСу зареєстрували  чотири актових записів про розірвання шлюбу. Три жительки міста змінили прізвище, одна – і прізвище, й ім’я.

У місті за минулий місяць померло  35 осіб (23 чоловіки і  12 жінок). У районі пішло з життя 54 людини (29 чоловіків і  25 жінок). Наймолодша серед померлих у місті – 16-річна дівчина, найстарший – 92-річний чоловік. У районі відповідно 19-річний хлопець і 93-річна жінка.

Підготувала Юлія Строчинська

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar