Підсумки роботи поліції Київської області за дев’ять місяців 2017 року

DSCN6762Працівники Управління поліції охорони Київської області підвели підсумки службової та фінансово-господарської діяльності підрозділів охорони за дев’ять місяців 2017 року.

Начальник Управління поліції охорони в Київській області полковник поліції Василь Клименко підсумував роботу поліції охорони за дев’ять місяців 2017 року.  За це час працівники поліції охорони Київської області забезпечили надійною охороною близько 18 тисяч об’єктів різних форм власності, з який понад 13 тисяч приміщень з особистим майном громадян (квартири, будинки) та 82 – виключно фізичною охороною.

– За звітний період наряди реагування Управління поліції охорони здійснили  близько 40 тисяч виїздів на спрацювання засобів охоронно-попереджувальної, тривожної сигналізації з охоронюваних об’єктів та приміщень з особистим майном громадян, повідомив очильник Управління. Як недолік слід відмітити, що існує проблема хибних спрацювань сигналізації. Однак дане питання знаходиться на постійному контролі керівництва Управління та удосконалюються технічні засоби надання охоронних послуг шляхом модернізації, додав керівник. Крім того здійснено близько трьох тисяч виїздів на спрацювання ручних систем тривожного сповіщення (тривожні кнопки), при цьому затримано 72 особи.

Працівники поліції охорони активно брали участь у профілактиці адміністративних правопорушень та боротьбі зі злочинністю, стежили за безпекою громадян та їх майном. Так за вказаний період працівники поліції у складі груп реагування здійснили близько семи тисяч виїздів на повідомлення по спецлінії «102», при цьому затримали 229 осіб.

За дев’ять місяців 2017 року працівники поліції охорони області особисто розкрили 320 злочинів загально кримінальної спрямованості.

За словами керівника Управління УПО Київської області щоденно здійснюється патрулювання зон обслуговування силами 33 нарядів реагування, щоб не допустити жодного злочину на даній території.

Структура Управління поліції охорони в Київській області складається із десяти підрозділів та налічує понад півтори тисячі працівників.

Насамкінець очильник обласного управління зазначим, що найкращим показником роботи управління поліції охорони є вдячність громадян за повсякденну та кропітку роботу по захисту та збереженню майна громадян.

Управління поліції охорони в Київській області

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar