Пенсії зросли від однієї гривні до п’яти тисяч 

Пенсійний-фонд-інформуєПерерахунки пенсіонерам Переяславщини (Київська обл.), згідно з вимогами нової пенсійної реформи уряду, вже повністю проведені, доплату отримають 96% всіх пенсіонерів міста і району, повідомила сьогодні Любов Максимець, заступник начальника ПереяславХмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

Усі суми пенсійних виплат профінансовані в повному обсязі і здійснюються згідно з графіком день у день, без жодних затримок, – запевнила Любов Василівна. – Пенсію за жовтень люди отримають за двома відомостями: основну суму і доплату. 

Любов Максимець наголошує на важливій інформації: ті пенсіонери, в кого донарахування пенсії становить менше 140 грн., отримають цю суму в наступному місяці  – за жовтень і листопад водночас.

Управління Пенсійного фонду обслуговує 17,8 тис. пенсіонерів з міста і району. Для 17,1 тис. осіб проведені перерахунки пенсій. Суми збільшення пенсійної виплати різні – від 1 гривні до понад 5 тис. грн. Найменше зростання пенсії відбулося для тих, хто досі отримував мінімальну виплату. Зокрема, збільшення на суму до 100 грн. мають 3,5 тис. (20%) пенсіонерів, з яких півтори тисячі побачать збільшену виплату всього лише до 50 грн.

На суму від 100 до 200 грн. підвищили із жовтня пенсію для 4,6 тис. (26%) осіб, на 200-500 грн – для 22%, на 500-1000 грн –  для 12% пенсіонерів Переяславщини. Тільки 58 осіб отримають пенсію, що зросла на 3-3,5 тис. грн, для 36 пенсіонерів щомісячна виплата виросла на понад 5 тис. грн. Це люди, які працювали на шахтах, металургами та інших таких спеціальностей.

Підвищені пенсії отримали ті, кому вона нараховувалася згідно з Законом “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. Любов Максимець зауважила, що, зокрема, для вчителів та медиків, які вийшли на пенсію десять років тому, виплати зросли майже удвічі. А ось держслужбовці, яким пенсія призначалася за іншим законом, підвищення не відчують.

Валентина БАТРАК

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar