На Київщині знайомий дав у голову

швидкаЗа останні три дні на службу екстреної медичної допомоги надійшло 88 екстрених, два невідкладні і п’ять безпідставних викликів, повідомив заступник головного лікаря з медичної частини Переяслав-Хмельницької ЕМД Володимир Чирка. До переяславців “швидка” виїжджала 64, а до жителів сіл району – 31 раз.

У вівторок, 10 жовтня, після 22.00 бригада ЕМД доставила до неврологічного відділення 22-річну дівчину зі струсом головного мозку, закритою черепно-мозковою травмою та тупою травмою живота. Цих ушкоджень вона зазнала від знайомого їй чоловіка.

Того ж вечора на службу “103” надійшло прохання про допомогу жителю Дем’янець, 1976 р.н. На місце виклику медики приїхали за лічені хвилини, але двері помешкання за вказаною адресою були закриті на замок, а мобільний телефон, з якого надійшло повідомлення, не відповідав. Ось так вчергове бригада ЕМД повелася на чийсь безглуздий розіграш і даремно витратила дорогоцінний час та пальне.

У неділю, 8 жовтня, близько 15.00 бригаду ЕМД викликали до чоловіка, який непритомний лежав на вигоні у Підварках (поблизу вул. Потапенка).  На місце трагедії ті прибули негайно, але допомогти цьому переяславцю, 1961 р.н., вже нічим не могли. Лише зафіксували його смерть.

Записала Олена МАТВІЄНКО

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.