На Київщині знайомий дав у голову

швидкаЗа останні три дні на службу екстреної медичної допомоги надійшло 88 екстрених, два невідкладні і п’ять безпідставних викликів, повідомив заступник головного лікаря з медичної частини Переяслав-Хмельницької ЕМД Володимир Чирка. До переяславців “швидка” виїжджала 64, а до жителів сіл району – 31 раз.

У вівторок, 10 жовтня, після 22.00 бригада ЕМД доставила до неврологічного відділення 22-річну дівчину зі струсом головного мозку, закритою черепно-мозковою травмою та тупою травмою живота. Цих ушкоджень вона зазнала від знайомого їй чоловіка.

Того ж вечора на службу “103” надійшло прохання про допомогу жителю Дем’янець, 1976 р.н. На місце виклику медики приїхали за лічені хвилини, але двері помешкання за вказаною адресою були закриті на замок, а мобільний телефон, з якого надійшло повідомлення, не відповідав. Ось так вчергове бригада ЕМД повелася на чийсь безглуздий розіграш і даремно витратила дорогоцінний час та пальне.

У неділю, 8 жовтня, близько 15.00 бригаду ЕМД викликали до чоловіка, який непритомний лежав на вигоні у Підварках (поблизу вул. Потапенка).  На місце трагедії ті прибули негайно, але допомогти цьому переяславцю, 1961 р.н., вже нічим не могли. Лише зафіксували його смерть.

Записала Олена МАТВІЄНКО

320 total views, 6 views today

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar