У «DecArto» можна придбати все для творчості, знайти хороший подарунок і навіть навчитися малювати

«DecArto» – сімейна справа Заболотніх

«DecArto» – сімейна справа Заболотніх

На першому поверсі ТЦ «Магніт» наприкінці літа відкрився магазин «DecArto». Подібні у нашому місті знайти важко. Що ж у ньому такого особливого, дізнавався журналіст «Вісника». Він відвідав цей заклад і поспілкувався з його власницею – 21-річною переяславкою Ольгою Заболотньою.

Товар лише якісний, ціни прийнятні

На зустріч вона прийшла разом із чоловіком Андрієм і 4-місячним сином Єгором. Відразу зазначила, що це – сімейна справа: чоловік розділяє її захоплення і допомагає у втіленні ідей, а синочка, виходить так, вже зараз долучають до цього бізнесу. Багато часу з ним проводять у магазині, особливо напередодні відкриття, коли відбувалися останні приготування.

– Я п’ять років навчалася у художній школі, трішки малюю для себе, – розповідає Ольга. – Разом із чоловіком вирішили відкрити такий заклад, де можна придбати все необхідне для творчості, а також для декору власної оселі. У моїх батьків у Переяславі є художній салон «Тарас», але він більше орієнтований на сувенірну продукцію. Батьки раді, що я взялася за цю справу, допомагають порадами, адже мають в цьому бізнесі великий досвід.

До якості товару власниця ставиться дуже відповідально. Нехай інколи хтось і просить, скажімо, дешеву фарбу, вона не може внести таку до асортименту. «Хочу, щоб людина, прийшовши додому, була задоволена покупками у нас, а не навпаки», – каже Ольга. Тож товар лише якісний – в більшості імпортний.

В асортименті є полотна, фарби на будь-який смак, різноманітні пензлики, лаки, розчинники, приладдя для графіки (малювання олівцем), професійні альбоми для малювання з італійського паперу. Також у наявності – спеціальна глина для ліплення і пластик. На полицях – багато сувенірів, оригінальних фоторамок, чашок, виготовлених майстрами. Все це чудово підходить в якості подарунку близькій людині.

Тут є все для оригінального подарунка

Тут є все для оригінального подарунка

Я, наприклад, звернув увагу на набір «Намалюй сам». До нього входить полотно з контурами, фарби з пронумерованими кольорами, пензлики. На контурах видно, де яким кольором слід малювати. Така річ дуже корисна не лише для дітей, а й дорослим допомагає заспокоїтися, розслабитися. Ціна на кожен набір різна – в середньому близько 500 гривень.

Чашки ручної роботи коштують по 275 грн. І це доволі прийнятна ціна, оскільки в Інтернеті, за словами власниці, такі коштують 400-500 гривень. Взагалі ціни в «DecArto» лояльні, в чому пересвідчаться покупці, які добре розуміються на такому товарі.

Окрім того, тут діє система знижок: для студентів – 3%, а також для постійних відвідувачів. Розрахуватися можна через термінал.

Буде багато унікальних робіт від майстрів

У магазині є чимало картин. Коштують вони від 250 до близько 10000 грн. На найпомітнішому місці – унікальні роботи талановитих художників.

– Дехто дивується, чому вони коштують дещо дорого, – говорить Ольга Заболотня. – Але ж це авторські роботи, унікальні, таких більше ні в кого не буде. До того ж кожен художник сам оцінює свої твори. А вони справді дуже якісні.

У куточку, подалі від інших, помітив ще одну красиву картину.

– То моя, – ніби трішки засоромилася Ольга. – Принесла її просто для декору приміщення. Якщо хтось нею зацікавиться, то можу намалювати щось схоже, – усміхається.

Загалом власники не збираються зупинятися на досягнутому і хочуть залучити все більше майстрів до цього проекту.

– Недавно були на великій виставці в Києві, – продовжує власниця. – Познайомилися з дуже хорошою художницею. Вона малює в сучасному стилі – абстрактному. Її роботи до того ніде не експонувалися, а на тій виставці вона здобула перше місце. Так вийшло, що ми перші запропонували реалізовувати її роботи в нашому магазині, і вона не відмовилася. Ми цьому дуже раді. Картини привезуть найближчим часом. Ім’я художниці поки що залишу в таємниці.

Планів щодо «DecArto» у Заболотніх ще дуже багато. У майбутньому хочуть проводити творчі майстер-класи для дітей. Будуть запрошувати художників, майстрів з ліплення, які прищеплюватимуть малечі любов до творчості. Можливо, подібні заходи проводитимуть і для дорослих.

– Приємно, що люди приходять, цікавляться, говорять, що ніде в місті такого не бачили. Дехто задоволений, що не треба їхати аж до Києва за потрібними інструментами для творчості. Отже, будемо працювати ще завзятіше, щоб задовольнити побажання всіх своїх відвідувачів, – підсумувала Ольга.

Віталій Усик

Фото автора

 

«DecArto» працює з понеділка по суботу з 10 до 17 години.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.