на Київщині воїнів АТО привітали діти саморобними листівками

воїнам АТО подарунки від школярів

воїнам АТО подарунки від школярів

Офіційні урочистості для всієї громади Переяславщини (Київська обл.) з нагоди  Дня захисника України відбулися сьогодні у районному будинку культури. У парку навпроти встановили військовий польовий намет, де для учасників АТО та всіх захисників різних поколінь накрили частування. Адже такі свята – це передусім нагода для щирої побратимської зустрічі учасникам АТО, які вже демобілізувалися, є такі що і служили разом, але живуть в різних селах і зустрітися, поговорити мають нагоду хіба що ось у такі дні.

Якщо вас хлопці, кудись запрошують, на свята, на зустріч у школи, до громади  – не соромтеся, знайдіть час і приходьте. Щоб нас не забували, – сказав у вітальному слові військовий комісар підполковник Олександр Озірний. Він також вручив медалі “Учасник АТО” воїнам-захисникам Ігорю Бицюрі, Володимиру Рубану, Володимиру Волошину, Василю Свириденку, Руслану Таванцю. Всім присутнім у залі воїнам школярі міста піднесли квіти та власноручні сувеніри й листівки.

Подякували захисникам за наше нинішнє спокійне життя на Переяславщині й Андрій Пряхін, голова РДА, Іван Бугаєнко, заступник голови РР, Григорій Карнаух, заступник міського голови.

Концертну програму для земляків-захисників України подарували артисти з міста та району: народний фольклорний ансамбль “Веселка”, зразкова акробатична студія “Міраж” Олени Левченко, зразковий танцювальний колектив “Ластівка” Надії Данько,   вокальний квартет “Дівчата”, Наталія Алєксандрова,  соліст-гітарист Віталій Сандига, музиканти Павло Рекун, Микола Гриценко.   У фойє БК мистецькі роботи представили майстриня-вишивальниця Марія Свитко з Єрківець та майстер різьби по дереву Дмитро Книш із Помоклів.

Беріть хлопці, такої доброї каші ви в АТО точно  не їли, – частував своєю фірмовою  гречкою з тушенкою незмінний і кращий кухар польової кухні Сергій Чичикало.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.