Майже вісім тисяч гривень зібрали на благодійному ярмарку в “Любавоньці”

Любов Томенко вітає учасників "Осіннього фестивалю"

Любов Томенко вітає учасників “Осіннього фестивалю”

Минулої середи, 18 жовтня, на подвір’ї ДНЗ “Любавонька”(м. Переяслав-Хмельницький Київська обл.) відбулося яскраве театралізоване дійство “Осінній фестиваль”, в якому взяли участь діти середніх та старших груп. Оригінальний сценарій його проведення підготували музичні керівники Наталія Романенко, Інна Шелест та Юлія Козаченко.

Ведучими заходу були Господиня, роль якої виконала вихователь-методист Наталія Калініченко, та Опудало (вихователь групи “Казка” Оксана Верба).

Учасників фестивалю привітала незмінна завідувачка “Любавоньки” Любов Томенко. Вона щиро зізналася, що пишається своїм колективом, який не лише на свята організовує концертні номери на високому рівні, а й влаштовує для своїх вихованців веселі будні. У підтвердження того, що її колеги творчі і креативні, Любов Миколаївна привезла з обласного святкування Дня працівника освіти, яке щороку відзначається у першу неділю жовтня, диплом Всеукраїнського огляду педагогічних інновацій у дошкільній освіті, яким нагороджений педколектив дитсадка.

А далі Господиня в національному одязі та Опудало в чудернацькому вбранні запрошували до виступу малечу, яка зображала ті чи інші овочі, дари осені. На великому килимі, засланому на асфальті, вони співали, танцювали, грали на шумових інструментах, відгадували загадки та брали участь в іграх і забавах. Свої творчі здібності продемонстрували “картоплинки” (вихованці із групи “Казка”, фото на 1 стор.), “морквинки” й “огірочки” (“Золота рибка”), “горох” і “квасолинки” (“Оленка”), “бурячки” (“Полуничка”), “помідорчики” і “капустинки” (“Калинка”), “кавуни” і “диньки” (“Курчатко”). А ось малечі із групи “Буратіно” дісталися ролі дощових краплинок. На імпровізовану сцену для виконання танцю вони зайшли під водозахисною плівкою разом із Хмаринкою та Дощем, ролі яких виконали їхні вихователі. Не обійшлося і без Юлії-Цибулії. Загалом фестиваль овочів осіннього городу пройшов в радісній, теплій, сімейній атмосфері.

Потім відбувся благодійний осінній ярмарок. Як і завше, його організували батьки вихованців садочку, які приготували вдома всілякі смаколики і за помірну ціну виставили їх на продаж. Тістечка-тортики, печиво-прянички, пиріжки-жульєни та фрукти-ягоди були продані за лічені хвилини. Кошти у сумі 7 тис. 900 грн, які зібрали, були передані на лікування переяславці Валентині Жупині, яка свого часу працювала вихователькою в “Любавоньці” і наразі має онкологічне захворювання.

А завершився осінній фестиваль катанням дітвори на кінній бричці. За цю безкоштовну розвагу адміністрація та батьки вихованців ДНЗ “Любавонька” дуже вдячні власнику розважального центру “Стара гребля” Андрію Черновському.

P.S. Колектив “Любавоньки” звертається з проханням до небайдужих земляків матеріально підтримати колишню працівницю “Любавоньки” Валентину Жупину, яка має рак грудної залози і потребує чималих коштів на проходження неодноразових курсів хіміотерапії. Гроші можна перерахувати на картку ПриватБанку: 4731 2171 0632 5721 (Жупина Валентина Володимирівна).

Олена МАТВІЄНКО

DSCN7442 DSCN7412 DSCN7398 DSCN7381 DSCN7372 DSCN7365 DSCN7350 DSCN7346 DSCN7342DSCN7320 DSCN7316 DSCN7312 DSCN7308 DSCN7301 DSCN7299DSCN7456

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.