Чиновникам байдуже на перекривання доріг протестувальниками

Перша сторінка, вівторок, 24 жовтня

Перша сторінка, вівторок, 24 жовтня

Минулого тижня в нашому районі двічі перекривали дороги державного значення. Кожного разу протестувальники висловлювали різні вимоги. З ними можна погоджуватись чи ні, справа не в цьому.

Мене дивує сама форма протесту. Адже люди хочуть достукатись до чиновників різних рівнів, щоб ті почули їхні проблеми й вирішили їх. Якби щось подібне, маю на увазі, – зупинка руху по трасі, трапилось у 70-ті роки минулого століття, коли при владі була Компартія – «летіли» б голови. І то не якихось там третьорозрядних чиновників, а перших осіб району, області, а, може, й республіки. Але в той час можливість таких протестів не можна навіть уявити. Це зараз все можна: і владцям та й громадянам теж.

За великим рахунком чиновникам, які сидять в столиці, та й не тільки, абсолютно байдуже до тих протестів. Мені б не хотілося потрапити в ситуацію, коли дорога перекрита, а я сиджу в маршрутці й мені треба терміново кудись дістатися. Але, судячи з розвитку подій, таке виключати не можна. В будь-якій частині країни.

Галина Карпенко

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar