На Київщині дівчина обпеклася в бані

Як повідомив заступник головного лікаря з медичної частини Переяслав-Хмельницької ЕМД Володимир Чирка, за останні чотири дні на службу екстреної медичної допомоги надійшло 93 екстрених і три безпідставні виклики. До переяславців “швидка” виїжджала 70, а до жителів сіл – 26 разів.

У суботу, 28 жовтня, о 3.47 бригаду екстреної допомоги викликали на порятунок чоловіка, 1995 р.н., із Вочкова, який зазнав забійних ран надбрівних дуг під час рубання дров. Цією справою він зайнявся вночі, будучи напідпитку. Від госпіталізації відмовився, тож допомога йому була надана амбулаторно.

Цього ж дня близько 19.00 карета “швидкої” доставила до травматологічного відділення 5-річну уродженку Києва із рваною раною верхньої повіки. Дівчинку укусив собака її бабусі. Це сталося у квартирі багатоповерхівки в Переяславі,  де гостювала маленька киянка.

У неділю, 29 жовтня, після 22.00 на службу “103” надійшов виклик про допомогу 29-річній переяславці, яка зазнала термічних опіків парою обличчя, шиї та верхньої половини грудної клітки. Це трапилося випадково під час відпочинку в лазні.

Записала Олена МАТВІЄНКО

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.