ЄВРОАТЛАНТИЧНИЙ ПОСТУП УКРАЇНИ: СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ

25 жовтня в рамках проекту “Відкритий університет” в конференц-залі імені Василя Сухомлинського нашого університету відбувся науковий семінар за участю студентів, аспірантів та викладачів університету під назвою “Євроатлантичний поступ України: сучасний стан та перспективи”. Нашими гостями були кандидат історичних наук, науковий співробітник Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса Олексій Ляшенко та помічник-консультант народного депутата України, випускниця університету Альберта Людвіга (Німеччина), магістрантка нашого університету Даша Романенко.

Зустріч стосувалась питань співробітництва України та НАТО.  Всі присутні мали змогу в колі колег та однодумців довідатись найцікавішу та найактуальнішу інформацію з цього питання, та нарешті зрозуміти всі переваги та недоліки вступу України до цієї організації.

Семінар був багатим на влучні думки, цікаві судження та позиції, а рівень дискусії, в якій приймали участь як студенти так і викладачі, досягав найвищих щаблів.

Прес-служба Наукового товариства вишу

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.