Дарина Блохин запропонувала реалізувати молодим науковцям важливі проекти

Дарина Блохин уже понад 10 років співпрацює з університетом

19 жовтня у конференц-залі імені Василя Сухомлинського педагогічного університету відбулося засідання круглого столу на тему «Роль української діаспори в розвитку вітчизняної науки» за участі доктора філософії, почесного професора університету з Німеччини Дарини Блохин.

Шановна пані Дарина вже понад десять років активно співпрацює із адміністрацією та бібліотекою нашого вишу. В університеті створений музей-архів пам’яті її чоловіка – українського літературознавця, театрознавця, професора Українського Вільного Університету в Мюнхені, громадського і політичного діяча, члена Проводу ОУН Юрія Гавриловича Бойка-Блохина.

У своєму виступі Дарина Блохин зосередила увагу аудиторії на важливості освіти у житті молоді, на базовій відмінності німецької та українських шкіл і вищих навчальних закладів. Цікаво та змістовно пані Дарина розповіла студентам про життя та діяльність вченого Юрія Бойка-Блохина, а також оголосила про важливі проекти, які можна реалізувати юним науковцям.

Під час візиту Дарини Блохин відбулося її обговорення з головою Наукового товариства університету Оксаною Луцик можливих спільних проектів.

Прес-служба Наукового товариства університету

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.