На Переяславщині відзначили дві пам’ятні дати

Покладання квітів до обеліску

27 жовтня, в переддень відзначення 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, у приміщенні РДА відбувся мітинг-реквієм. Його учасниками були  керівники райдержадміністрації та районної ради, працівники різних районних служб та установ.

Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх, хто загинув у Другій світовій війні, захищаючи рідну землю, а також героїв нашого часу, учасників військових подій на Донбасі.

Голова РДА Андрій Пряхін та голова райради Петро Качкалда, говорячи у своїх виступах про трагічність долі повоєнного покоління – мільйонів як мирних жителів, так і військовополонених, остарбайтерів, в’язнів концтаборів, зазначали, що 27 жовтня  відзначається ще одна трагічна дата в історії України – 80-ті роковини початку розстрілів української культурної, наукової та політичної еліти в карельському урочищі Сандармох – тих, кого називають «розстріляним Відродженням».

Патріотичного настрою всім додали виступи солістки районного будинку культури Інни Олійник та учасниці народного театру РБК Юлії Бардашевської.

Завершилися урочистості покладанням квітів до обеліску та пам’ятної стели героям Букринського плацдарму, що встановлені на березі Дніпра під Переяславом.

За інформацією сайту РДА

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.