Музиканти грали на базарі, аби зібрати кошти на лікування друга

Андрій Дударь потребує коштів на лікування

23-річний Андрій Дударь, студент 4 курсу Переяслав-Хмельницького педуніверситету (спеціальність “образотворче мистецтво”) потребує негайного лікування. У вересні йому поставили діагноз – лімфома Ходжкіна, злоякісна пухлина правої легені, ІІ  стадія.  Однак хвороба швидко прогресує, і наразі це вже III стадія.

Недуга почалася зі слабкості, постійної втоми, сонливості. Потім з’явилися кашель, температура та свербіж шкіри, які стали приводом для звернення у лікарню.

Ігор Янчук зініціював благодійну акцію

Зараз хлопець перебуває в Інституті онкології в Києві. Першочергово йому призначили чотири сеанси хіміотерапії.

Андрій – єдина дитина в сім’ї. Мати Валентина Івахно – медсестра, працює в київському спорткомплексі. Батько покинув родину, коли  син був ще дитиною. Вітчим працює охоронцем у дитсадку. Грошей на лікування в родині бракує. Тільки на встановлення діагнозу вони вже витратили близько 40 тисяч гривень.

Допомогти хлопцеві вирішили активісти ГО “Джем Толока”. Аби зібрати кошти, влаштували концерт на недільному базарі й виставили на продаж піаніно.

Грає Віталій Ткач

Андрій – це наш друг, творчий, цілеспрямований і дуже добрий хлопець, – каже Ігор Янчук, голова ГО “Джем Толока”. – Навчався, підробляв на будівництві, захоплювався спортом і фотографуванням… І тут рак, у 23 роки. А реалії сьогодення такі: хочеш вижити – шукай гроші.

Ми вивезли на базар піаніно, поставили поблизу автовокзалу і, граючи на ньому з 9 ранку, назбирали 4160 гривень. Також роздали 500 листівок з інформацією про Андрія і проханням про допомогу. Люди зупинялися, слухали, запитували, мало хто був байдужим. Знайшовся і покупець для піаніно. Коли ми тільки планували акцію, інструменту в нас не було. Хотіли його купити, знайшли  оголошення в Інтернеті, яке дала переяславка Маша Гайдук.  Коли вона дізналася, для чого нам піаніно, то просто його подарувала.

До акції долучився київський піаніст і композитор Кирило Костюковський

Серед музикантів, які  взяли участь у акції, був Ігор Янчук, піаніст і виконавець Віталій Ткач із Березані,  київський піаніст і композитор Кирило Костюковський. До організації заходу долучилися Олександр Ментю, Юрій Власов, Роман Стась, Рафаель Шматько. Піаніно безкоштовно перевіз переяславець Юрій Ходаківський.

Всі кошти від продажу піаніно, а також зібрані під час вуличного благодійного концерту будуть передані  Андрію Дударю.

Номер картки “ПриватБанку” 5168 7573 3836 8584 Івахно Валентина Володимирівна (мама Андрія).

Телефон (067) 926-22-70.

Юлія Строчинська

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar