“Югенергопромтранс”: Ми й надалі будемо доводити законність нашої діяльності

ТОВ «ЕПГ «Югенергопромтранс» неодноразово наголошувало на тому, що питання навколо будівництва ТЕЦ має бути вирішене у правовому полі. Наразі тривають судові процеси, під час яких компанія відстоює право на здійснення господарської діяльності на законних підставах.

23 жовтня 2017 року Господарський суд Київської області розглянув справу за поданням Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області щодо розірвання договору оренди земельної ділянки, укладеного з ТОВ «ЕПГ «Югенергопромтранс». Рішенням суду призначено проведення Державної екологічної експертизи, яку  має  здійснити Київський науково-дослідницький інститут судових експертиз.  На час проведення експертизи провадження по справі зупинили. Отже, на сьогодні договір оренди земельної ділянки є чинним.

Попереду ще декілька судових процесів. Компанія зобов’язується виконати усі постанови судових рішень та очікує від опонентів відповідних дій. Представники «Югенергопромтранс» готові до будь-яких незалежних екологічних експертиз, бо відкриті до діалогу, ведуть свою діяльність прозоро та тільки згідно з чинним законодавством.

Прес-служба ТОВ «ЕПГ «Югенергопромтранс»

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

1 коментар до ““Югенергопромтранс”: Ми й надалі будемо доводити законність нашої діяльності”

  1. Andre сказав:

    Як же вони тепер без Бакая будуть бідненькі.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.