На Київщині від тепловиків ЦРЛ вимагають встановлення фільтрів

31 жовтня Тарас Костін, міський голова Переяслава-Хмельницького (Київська область) провів чергове засідання виконкому. Крім інших, розглядалися питання, пов’язані з опалювальним сезоном. ТОВ “Генеруюча компанія “Укрспецтепло”, що забезпечує теплопостачанням центральну райлікарню, подала на погодження новий тариф.

Працює котельня на дровах. Раніше вартість однієї гігакалорії коштувала 1041 грн. Тепер запропонували підвищення до 1781 грн. Проте, як сказав перший заступник міського голови Григорій Карнаух, після аналізу пропозиції тепловиків, знизили інвестиційну складову в цьому тарифі до 1,5 % та деякі інші показники і вийшли на суму 1573 грн.

В ході обговорення суттєві претензії до керівництва компанії висловив член виконкому головний лікар ЦРЛ Володимир Якименко. Зазначив, що керівництво компанії стає не керованим.

– По-перше, використовують не якісні дрова для спалювання, по-друге, врізалися в газову трубу, де немає ніяких фільтрів, – зазначив. – Коли топлять, а на вулиці сніг, то дим з цієї труби такий, що у людей, які живуть неподалік лікарні, він чорний. Я вже довго воюю з цими хлопцями, щоб вони встановили фільтри. І вважаю, що просто так погоджувати їм сьогодні новий тариф не варто. Ми повинні поставити вимоги.

Тож новий тариф було затверджено, але у рішенні зазначено, що вже через тиждень компанія повинна подати до виконкому гарантійного листа про те, що  фільтри встановлять, а на засіданні наступного виконкому 24 листопада обговорити виконання цього рішення.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar