Майстри бувають різні. Є й такі…

Сучасне життя важко уявити без техніки. Вона є помічником у житті як людей молодих, так і похилого віку. Пилососи, пральні машини, кухонні комбайни, скороварки, електрочайники, мікрохвильові печі: коли вони справні, то полегшують життя, а коли виходять з ладу, то створюють чимало проблем. І добре, якщо у майстерні з ремонту працюють справжні спеціалісти. Жителька міста, пенсіонерка Віра Осадча, 71 рік, зустріла зовсім іншого майстра:
– Я користуюсь німецькою пральною машиною ZANGER. Коли вона у мене виходила з ладу, то завжди зверталась до знайомого майстра, і він прямо вдома її ремонтував. Проте останню поломку він усунути не зміг, тож порекомендував звернутись до майстерні, яка розміщена на вулиці Шкільна, 45. Я зателефонувала туди, молодий чоловік відразу ж приїхав і забрав машинку в ремонт. Днів через 10, пізно увечері, привіз її назад і, запевнивши, що вона працює, взяв за роботу 1100 гривень, сказавши, що замінив якийсь підшипник та плату керування. Як для пенсіонерів сума чималенька, але ж і прати вручну у такі роки не будеш. Сплативши гроші, зранку вирішила перевірити, як після ремонту працює моя помічниця. Включила… Вона простояла у повній тиші 28 хвилин, потім загула, заревла і вимкнулась. Телефоную до майстра. Він запевнив мене, що то неполадки із платою. Приїхав, витяг її та й поїхав. За тиждень привозить і встановлює на місце. Але машинка не хоче працювати. Майстер вирішив забрати пральну машинку до майстерні, аби на місці неспішно віднайти, чому техніка не хоче працювати. І оте «неспішно» з травня триває до цих пір. Я його не раз просила повернути мені гроші та поломану машинку – звернулась би до іншого майстра. Але ні машинки, ні грошей ось уже майже півроку ми не бачимо.
Жінка розповіла, що за допомогою зверталась і до міської влади, і до поліції з проханням допомогти повернути своє майно та гроші, проте поки що ніяких зрушень. А горе-майстер лише обіцяє, що поверне гроші.
Володимир Набок

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar