На Переяславщині вітали з професійним святом працівників соціальної сфери

Подяку Київської обласної ради отримала Любов Онопрієнко

3 листопада з нагоди професійного свята працівників соціальної сфери Переяслав-Хмельницького району вітали в районному будинку культури.

Виконувач обов’язків голови Київської обласної ради Володимир Майбоженко і голова РДА Андрій Пряхін відзначили частину з них. Зокрема, подяку Київської обласної ради за вагомий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток області вручили заступнику голови РДА Любові Онопрієнко. Також від райдержадміністрації та районної ради подяки отримали 7 працівників соціальної сфери.

Колектив “Реверанс”

Майже годинну концертну програму подарували глядачам артисти РБК: хореографічні колективи “Реверанс”, “Фаворит”, виконавці Юлія Ковалівська, Діана Дяченко та інші.

На урочистості приїхали голова правління благодійного фонду «Турбота та Милосердя» Микола Камінський, голова правління ГО “Міжнародний християнський центр допомоги «Тавра» Тамара Беліба. Благодійники більше року працюють на Переяславщині, надаючи допомогу, зокрема, пацієнтам медико-соціального центру ветеранів війни.

Переселенці із зони АТО отримали подарунки від благодійників

З нагоди свята відзначили тимчасово переміщених осіб, які проживають на Переяславщині. Таких близько 400 родин. Від сільськогосподарських підприємств району їм подарували продуктові набори (борошно, крупи, олія, консерви, соус, печиво). А від міжнародного християнського центру допомоги «Тавра» вони отримали ковдри, зубні пасти й щітки, тушонку.

Родина Ніколайчуків майже два роки живе на Переяславщині. Переїхали з Первомайська Луганської області. Зараз мешкають у Чирському, кажуть, влаштуватися допомогли віруючі.

– У нас шість дітей віком від 5 до 17 років, – каже Надія Ніколайчук, 41 рік. – Ми здивовані, за два роки нам уперше щось дарують. Звичайно, приємно. Ми радіємо будь-якій допомозі.

Інф. “ВП”

 

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar