Угоду з “Промбудом” поки що не затверджено

У “ВП” від 24 жовтня ц. р. ми інформували про ініціативи ТОВ “Промбуд”, пов’язані з екологічними проектами, зокрема, розчисткою акваторії у затоці Куряче горло на Дніпрі, де розширено міський пляж, та наміром розчистки лісового озера на об’їзній дорозі. Наприкінці жовтня на сесії Переяслав-Хмельницької міської ради (Київська область) на розгляд було винесено питання “Про затвердження угоди щодо соціально-економічного та культурного партнерства між цим товариством та міською радою і громадською радою при виконкомі”.

В ході обговорення до Лідії Богдан, керівника товариства, і в депутатів, і у громадських активістів, присутніх на сесії, виникало немало запитань. Так депутат Жанна Федорук поінформувала, що 10 жовтня ц. р. було порушено кримінальну справу стосовно намивання піску з Дніпра біля ресторану “Любокрай”, тобто саме там, де проводило свої роботи “Промбуд”. На це керівник товариства відповіла, що кримінальну справу порушено не за фактом якихось порушень, а щоб в її рамках з’ясувати правомірність діяльності її ТОВ.

– Загалом же ми маємо чотири судові процеси, – наголосила, – і відповідними судовими ухвалами незаконного видобутку піску не встановлено. Біля “Любокраю” працювали на території державного водного фонду на його ж замовлення. Роботи по очищенню там закінчено, продовжуються лише деякі протипаводкові заходи.

Зазначила, що пісок, намитий з Дніпра в цьому місці, ніде не продавався, його лише завозили безкоштовно для потреб міста, для посипання доріг в зимовий період. Перспективний проект по розчищенню лісового озера, який запропонувала, на її погляд, не знаходить належної підтримки у Переяславі. Тож висловила думку, що “буду йти з вашого регіону”. З іншого боку ще раз запросила всіх активістів, всі громадські організації до співпраці. Пояснила, що чим більша буде підтримка громадськості, тим вірогідніше можна буде отримати грант на екологічні проекти чи то в українському уряді, чи то в міжнародних організацій.

Ряд депутатів активно підтримали ініціативи Богдан, але були і такі, що висловлювали сумніви. А в результаті голосування не вистачило голосів для позитивного рішення і угоду з “Промбудом” не було затверджено. Можливо, це питання ще буде винесено на одну з наступних сесій.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar