У центральному парку може з’явитися сімейне кафе

Наприкінці жовтня на сесії Переяслав-Хмельницької міської ради (Київська область)  були прийняті рішення “Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої передачі її в оренду для будівництва об’єктів туристичної інфраструктури та громадського харчування в парку ім. Сковороди площею біля 300 квадратних метрів” та аналогічне – на проспекті Червоноармійців, 26-а площею 800 квадратних метрів для спорудження об’єкту торгівлі.

В учасників сесійного засідання виникало немало запитань, як можна передавати в оренду ділянку в центральному парку, адже раніше такого ще ніколи не було. Анна Степаненко пояснила, що в парку буде і меморіальна зона, і зона для відпочинку. Ділянка для оренди знаходиться в останній, в глибині парку. В багатьох містах вже роблять подібним чином. Землю буде виставлено на аукціон і залучення інвестиції лише допоможе у реконструкції парку, яка планується у майбутньому.

Міський голова Тарас Костін, який проводив сесійне засідання, доповнив, що саме зараз розробляється проект реконструкції і потрібно визначатися.

– Як ми зараз визначимося, так і буде. Я за те, щоб там був кафетерій для батьків з дітьми, і ніякого алкоголю, – наголосив.

Варто сказати, що на засіданні був присутнім і потенційний орендар цієї ділянки, колишній переяславець підприємець Віктор Коркач. На великому екрані у залі засідань показав симпатичну одноповерхову споруду під червоною черепицею. Розповів, що це – кафе, яке у Миронівці побудував його бізнес-партнер. Таке ж він хотів би побудувати і у Переяславі, де досі на Підварках проживає його мати. Запевнив, що в закладі не продаватиметься ні алкоголю, ні сигарет, все буде для сімейного відпочинку. Пообіцяв облаштувати територію навколо закладу. Встановить дитячий майданчик з гойдалками і таке інше, звісно ж, якщо отримає дозвіл на спорудження кафе після процедури земельного аукціону.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar