У “Небесній країні” відзначили річницю церкви

В неділю, 29 жовтня, храм церкви «Небесна країна», що у Переяславі-Хмельницькому (Київська область) був переповнений людьми, адже цього дня віруючі святкували 27-му Річницю офіційного утворення церкви в м. Переяслав-Хмельницький.

Як завжди, служіння розпочалося з прославлення нашого Господа у піснях та молитвах. Щиро та радісно привітали церкву дітки Недільної школи, а молодь, прославляючи Бога у пісні, як завжди, відзначилася креативністю.

В такий знаменний день зі своїми вітаннями приїхали багато гостей – пасторів та інших служителів із різних куточків України.

Свято церкви відвідав також регіональний пастор нашого об’єднання «Спасіння» Микола Савчук. У своїй проповіді він торкнувся трьох істин із історії про зцілення Ісусом Христом прокаженої людини: Бог ЗНАЄ нашу потребу, Бог МОЖЕ її вирішити і Бог ХОЧЕ нам допомогти. Адже і все богослужіння проходило під гаслом «Вихід є!»

Старший пастор Михайло Гречко висловив від імені всієї церкви щиру подяку почесному пастору церкви «Небесна країна» Георгію Власовуза довгі роки служіння, гарячі молитви та терпіння.

У всій атмосфері служіння відчувалася радість, торжество, Божа любов та присутність Святого Духа. Після служіння всіх гостей чекав святковий фуршет.

Повідомив сайт церкви.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar