Турнір пам’яті Михайла Литвиненка провели вже втретє

Один з матчів турніру

Вже третій рік поспіль на навчально-спортивній базі «Переяславль» проведено турнір з настільного тенісу пам’яті видатного переяславського спортсмена Михайла Галактіоновича Литвиненка.

На турнір зібралися спортсмени найрізноманітнішого віку. Відкрив змагання директор спортивної бази «Переяславль» Микола Журило, нагадавши учасникам змагань про спортивні успіхи М.Г. Литвиненка, багаторазового чемпіона України, чемпіона Європи і світу з метання молота, ядра, диска і списа серед ветеранів.

На змагання завітала і дочка Михайла Галактіоновича, Ольга Іщенко, яка принесла вже знамениту червону стрічку з нагородами, завойованими Михайлом Галактіоновичем в змаганнях різного рівня.

У привітальному слові Ольга Михайлівна сказала, що це єдиний турнір, присвячений пам’яті її батька, і вона із задоволенням приходить сюди зі своїми двома внуками.

Згадала, що її батько був багатогранною людиною, грав на акордеоні, був видатним кондитером. Виготовлені його руками торти прикрашали столи в оселях багатьох переяславчан, робив він їх навіть для президентів України.

В пам’ять про батька Ольга Михайлівна принесла солодкі призи для переможців турніру.

На відкритті виступив також голова спортивного товариства «Україна» Василь Онопрієнко, який неодноразово виступав разом з Михайлом Галактіоновичем у змаганнях ветеранів.

Змагання проводилися в чотирьох вікових групах: діти, школярі, чоловіки і ветерани.

У змаганнях наймолодших учасників взяли участь правнуки Михайла Галактіоновича, Вова та Ілля Іщенки. Разом з ними змагалася і Марина Хрумало, яка й виграла змагання серед дітей. Другим був Ілля Іщенко і третім Вова Іщенко. Учасники отримали солодкі медалі від Ольги Іщенко і призи від спонсора цих змагань Олексія Дикого.

Серед школярів перше місце виборов Микола Близнюк, другим був Дмитро Дикий, третім – Микола Якименко.

Серед чоловіків перші три місця вибороли Вадим Шинкар, Сергій Хрумало, Борис Невгод.

Запекла боротьба точилася серед ветеранів. Перше місце виборов Олег Савченко, другим став Олександр Сулима, третє місце – у Юрія Могилевцева. Переможці у вікових групах отримали нагороди – грамоти та пам’ятні медалі турніру. А головний приз – солодкий торт – отримав Вадим Шинкар, який розділив нагороду між всіма учасниками змагань.

Від всіх учасників змагань висловлюємо вдячність генеральному директору навчально-спортивної бази «Переяславль» Миколі Журилу за чудову організацію проведення змагань.

Борис Невгод, головний суддя змагань

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.