Урни хоч став, хоч не став…

Перша сторінка, вівторок, 14 листопада

У вихідні гуляла з онуком в спальному районі на столичній Оболоні, там є невелике озеро з пляжем і зоною відпочинку. Комунальники її недавно оновили і впорядкували: доріжки з бруківки, ліхтарі, лавки, навіть клумби замульчовані кольоровою тріскою. Щойно посаджені чималі ялинки, клени. Побачила три дитячих майданчики і один з масивними турніками – для воркаутерів (дворових гімнастів).

Тут же, поближче до води, вигулюють собак. Сусідство для дітей не з кращих, та комунальники подбали і про власників тварин – встановили спеціальні контейнери для утилізації екскрементів. Словом, умови відпочинку європейського зразка. З першого погляду це викликає захоплення: що то – столиця! Та через кілька хвилин прогулянки бачу, що кілька секцій новенької огорожі вже вирвано, на лавках непристойні написи, довкола пачки від цигарок і недопалки, хоча поряд стоїть смітник.

Обурили «вигульщики» собак, які не слідкують за тваринами і їхні какульки валяються скрізь: на доріжках, бордюрах, клумбах і навіть на кущиках. Спеціальні контейнери ж для цих відходів забиті разовими стаканчиками. А мами з дітками гуляють, як по мінному полю.

Переконані, що з «євроремонтом», єдиним ринком і безвізом стали європейцями? Рано. Поки не навчимося прибирати за собою какульки.

Валентина БАТРАК

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar