День української мови та писемності відзначили презентацією книг

Микола Корпанюк розповів як відстоювали та пропагували рідну українську мову у різні епохи

9 листопада в конференц-залі ім. Сухомлинського педуніверситету в рамках проекту «Університетські зустрічі» відбулась презентація двох книг. Доктор педагогічних наук, професор Ганна Токмань представила на широкий загал свій новий доробок «Уявні діалоги: слово про науковців» та книгу київського автора – волонтера, журналіста, громадського діяча та дослідника людських феноменів Володимира Стешенка «Ясновидець». Так відзначили у виші День української мови та писемності.
Відкриваючи зустріч, доктор філологічних наук, професор, директор науково-навчального Центру Сковородинознавства університету Микола Корпанюк розповів, як відстоювали та пропагували рідну українську мову у різні епохи. У своїй розповіді він згадав і про знамените «Пересопницьке Євангеліє», яке свого часу було написане українською розмовною мовою, і про «Королівське Євангеліє», яке побачило світ в далекому 1401 році і написане на закарпатському діалекті. Микола Павлович зауважив, що кожна освічена людина повинна досконало знати свою історію і витоки писемності свого народу, адже тільки завдяки писемному слову сучасна людина має можливість доторкнутися до надбань

Книга Ганни Токмань

минулого.
Розповідаючи про власну книгу «Уявні діалоги: слово про науковців», яка цьогоріч видрукована в Ніжині накладом 300 примірників, Ганна Токмань зазначила, що книга присвячена не письменникам, а науковцям, сучасникам автора. Деякі з них і нині живуть та працюють в університеті, а деякі уже завершили своє земне життя. Книга розділена на чотири розділи, які відбивають ті сфери науки в яких авторка працює. З великою зацікавленістю присутні прослухали ряд уривків із книги.
Представляючи книжку «Ясновидець», яка вийшла у видавництві «Пульсар», автор Володимир Стешенко зауважив, що був особисто знайомий з Петром Дементійовичом Утвенком і протягом дев`яти років разом з помічниками, збирав свідчення очевидців про феноменальні здібності Діда Петра та його допомогу людям, проводив дослідницьку роботу, результатом якої і стало написання цієї книги. Вона побачили світ в 2012 році, проте багато із пророцтв

Володимир Стешенко розповідає про книгу та її героя

Петра Утвенка збуваються і зараз. Зокрема, він попереджав, що після четвертого Президента України буде «козацька війна»… За словами автора, українців очікує іще чимало пророцтв, які мають збутися.
Студенти та викладачі уважно слухали Володимира Стешенка, який цікаво і змістовно розповів про життя Петра Утвенка, передав немало його порад для підтримання здоров`я. Потім всі присутні переглянули частину документального фільму «Ясновидець…» про цілителя із села Дивин Житомирської області. А також отримали в дарунок невеличкі «обереги щастя», які були «заряджені» енергетикою Петра Утвенка за його життя.
Володимир Набок

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.