У селі на Київщині зачинене поштове відділення. Не можуть знайти працівника

До «Вісника» звернулись жителі села Харківці. На жаль, свого листа вони не підписали. А тему піднімають актуальну. Тому ми вирішили опублікувати частину цього листа і звернулись за коментарями до компетентних людей.

«Ми не маємо змоги отримувати вашу газету, заплатити за газ, світло. Чому? А тому, що в Харківцях не працює поштове відділення. З Яготина привозять пенсію, ідемо до поштового відділення і чекаємо по вівторках та п’ятницях з 13 до 16 години. Отримують пенсію сусід сусідові, бо багато пенсіонерів не можуть дійти до відділення. Зверталися до сільського голови Миколи Мамітька за допомогою. Він відповідає, що ніхто не хоче: мала зарплата і треба працювать».

Микола Мамітько, сільський голова с. Дем’янці (до цієї сільради територіально входить село Харківці):

– Мені відома ця проблема, проте вирішити її складно. Я пропонував кільком людям зайняти цю посаду, однак вони відмовляються. Причина – низька зарплата. Поштове відділення працює три дні на тиждень, це – неповна зайнятість, людина отримуватиме в межах 2200 гривень. Люди вважають, що це – мало. Але я займаюсь вирішенням цієї проблеми.

Віта Гордієнко, начальник центру поштового зв’язку №8, м. Яготин:

– Проблема в Харківцях виникла не сьогодні, там уже другий рік вакантна посада начальника поштового відділення. Ми тільки в 2017 рокі двічі – в квітні та жовтні – писали листи сільському голові з проханням посприяти в підборі людини на цю посаду. Проте нам не надіслали навіть відповіді. Що ж стосується малого розміру зарплати, то хіба 2200 гривень так уже мало за 12 робочих днів у місяць? Ми подавали інформацію про цю вакансію і в переяславський центр зайнятості, але поки що людину не знайшли. Тричі на тиждень у Харківці приїжджає наше пересувне відділення №26, пенсію ми виплачуємо вчасно. А стосовно періодики, то, зрозуміло, що людям незручно чекати свою газету дві, а то й три години.

Інф. «ВП»

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.