“Якби кожен посадив хоча б одну квіточку, уявляєте, як би змінився Переяслав?”

Ірина Гончаренко, 56 років, місто:

Скільки років ви читаєте нашу газету?

– Із 1991 року, відколи родина переїхала до Переяслава з Поліського. Зараз купую газету в кіоску, бо забула передплатити на друге півріччя. А ще обов’язково читаю сайт «Вісника» в Інтернеті. Оновлюю щодві години.

Які публікації останнім часом вам запам’яталися?

– Люблю читати розповіді про людей. Ви часто вміщуєте публікації про умільців, про сім’ї, які разом багато років. Ось щойно прочитала на сайті про переяславців, які посадили вишневий сад для всіх. Це ж просто чудово! Якби кожен житель міста посадив хоча б одну квіточку чи кущик, уявляєте, як би змінився Переяслав?

Які пропозиції, як читач, ви хотіли б висловити?

– Пишіть більше про успішних людей. Це неодмінно мотивуватиме особливо ваших молодих читачів не скаржитись на важке життя, а долати труднощі. Це насправді дуже важливо.

Які проблеми вас особисто хвилюють останнім часом?

– Я займаюсь виробництвом і продажем будматеріалів. Останнім часом величезні проблеми в роботі із залізницею. Півтора місяця ми не могли отримати вагони для перевезення щебеню. Мало не кожного дня будматеріали дорожчають, так ще й доставити їх важко.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

1 коментар до ““Якби кожен посадив хоча б одну квіточку, уявляєте, як би змінився Переяслав?””

  1. balabol сказав:

    У місті Бориспіль такі підприємці як Гончаренко не тільки по одній квіточці садять в себе дома, ВИМИВАЮЧИ ТАКІ КОШТИ З БЮДЖЕТУ,а цілі клумби саджають по місту та зони відпочинку будують за власний кошт!!!!!!!!!!!!

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.