Олеся Ташлякович «згоріла» за добу

Олеся Ташлякович

Олеся Ташлякович, 19 років, студентка третього курсу факультету педагогіки і психології Переяслав-Хмельницького педуніверситету (Київська область), померла від менінгіту.

Як розповідають її знайомі, на минулих вихідних вона їздила додому на Рівненщину. Повернулась у понеділок, хвороба почалась раптово з високої температури, дівчина скаржилась на сильний головний біль. У вівторок, 14 листопада, о 12.47 викликали екстрену медичну допомогу. Як повідомив Володимир Чирка, заступник головного лікаря станції ЕМД, бригада виїжджала до хворої, лікарі надали невідкладну допомогу, запропонували госпіталізацію. Але дівчина відмовилась. Стан її однак різко погіршився, і о 17.10 друзі доставили її до лікарні. О 19.35 Олеся померла в реанімаційному відділенні ЦРЛ. У неї була блискавична форма менінгіту. Лікарі були безсилі.

Про Олесю в університеті говорять тільки позитивне. Гарно навчалась, була активною, не пропускала занять. У неї ніколи не було проблем у стосунках з викладачами, мала багато друзів. Попрощатись із нею прийшли викладачі й однокурсники.

У середу, 15 листопада, всіх, хто контактував із хворою, оглянули лікарі, троє пацієнтів із запальними процесами носоглотки лікуються в стаціонарі ЦРЛ. Десять днів триватиме диспансерний нагляд, повідомив головний лікар ЦРЛ Володимир Якименко.

Олесю Ташлякович поховали в селі Заозер’я на Рівненщині. Вона була одягнена в весільну сукню.

Інф. «ВП»

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

2 Comments до “Олеся Ташлякович «згоріла» за добу”

  1. Olka_Jatsenko сказав:

    Питання до автора цієї статті : чому Ви написали у даній статті інформацію, яка не є правдива? Її читали і читають багато людей, які в це вірять, тож відповідно обговорюють. Особисто мені не приємно знати, що такі неправдиві плітки існують саме завдяки цій статті.

    • eskovv сказав:

      Нічого дивного. Адже, “Вісник Переяславщини” – САМА БРЕХЛИВА ГАЗЕТА КИЇВЩИНИ. Публікувати не перевірені плітки, це стиль роботи цієї “газети”.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.