З прийдешнім святом вас, дорогі хлібороби!

Шановні працівники та ветерани сільськогосподарської галузі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства України!

Бажаємо всім сільським трудівникам міцного здоров’я, радості. Хай кожна осінь щедро обдаровує вас своїми плодами, приносить в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вам і вашим рідним, на благо розквіту України та піднесення добробуту всього нашого народу.

Хай обходять вас природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї. Бажаємо вагомих здобутків, миру, невичерпної енергії, професійної удачі!

Голова райдержадміністрації Андрій Пряхін

Голова районної ради Петро Качкалда

 

Шановні працівники сільського господарства! Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Висловлюємо щиру вдячність усім працівникам-аграріям за невтомну працю, а головне – відданість найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника. Завдяки вашим зусиллям полиці магазинів щоденно наповнюються високоякісною продукцією українського виробника. Ваша наполегливість, уміння господарювати, досягати успіхів є яскравим взірцем для фахівців інших галузей.

Бажаємо усім вам міцного здоров’я, щастя, радості. Нехай ваші професійні плани будуть реалізовані на благо рідної землі, покращення добробуту українського народу!

Переяслав-Хмельницька міська рада, виконавчий комітет

Міський голова Тарас Костін

 

Шановні земляки! Колеги, ветерани аграрної галузі, дорогі трударі ПП «Соєва сфера»!

Прийміть найщиріші вітання з Днем працівника сільського господарства – святом тих, хто присвятив своє життя найзатребуванішій з усіх професій. Адже вони задовольняють найпершу життєву потребу людини – в продуктах харчування.

Нинішній сільськогосподарський рік був для ПП «Соєва сфера» успішним у першу чергу завдяки вашій натхненній праці, вашому невсипущому бажанню прикрасити землю і сімейний стіл плодами своєї діяльності. Нехай відданість обраній справі приносить вам задоволення, а досягнуті результати стануть запорукою успішного розвитку.

Бажаю вам міцного здоров’я, миру й злагоди в родинах, нових вагомих здобутків в ім’я процвітання рідної землі, добробуту та благополуччя.

Хай буде хліб і до хліба в кожній хаті! Хай будуть надійними усі ваші партнери! Ранньої та дружньої вам наступної весни, сприятливої погоди і щедрих врожаїв!

З повагою генеральний директор ПП «Соєва сфера» Віктор Овчаренко

 

Шановні трудівники сільського господарства, ветерани праці, дорогі жителі Переяславщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом усіх хліборобів – Днем працівників сільського господарства. Бажаю вам щедрих урожаїв, добробуту в оселях, злагоди в родинах, миру в Україні. Будьте здорові, щасливі, хай радують вас успіхами діти й онуки, хай кожен наступний день буде кращий, ніж попередній.

З повагою голова районної організації Аграрної партії України Юрій Павлушко

 

Шановні працівники сільського господарства! Сердечно вітаю вас із професійним святом

Пізня осінь – традиційна пора завершення сільськогосподарських робіт, а ще на цей час припадає професійне свято аграріїв.

В усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву.

Нехай не переводиться селянський рід на українській землі. Хай благословенні будуть ті руки, які обробляють благодатний грунт, допомагають насінню прорости, рятують природу від спраги зрошенням, збирають стиглий і великий урожай!

Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя вам, міцного здоров’я, злагоди в кожну домівку.

З повагою Олександр Мостіпан, Герой України, керівник групи компаній «Нива Переяславщини»

 

Адміністрація та трудовий колектив ПП «Євросем» вітають своїх пайовиків, жителів сіл Ташань, Положаї, Горбані, Чопилки, Мала Каратуль, Воскресінське, Травневе, Помоклі, Пологи-Вергуни, Улянівка та Тарасівка з Днем працівників сільського господарства!

Це символічно, що наше професійне свято відзначається пізньої осені, адже урожай зібрано, можна підбити підсумки. Ми з вами потрудились добре, наші ниви віддячили за турботу. Щиро дякуємо вам за довіру, за те, що віддали нам в оренду свої паї. Ми й надалі будемо працювати над підвищенням урожайності і над тим, щоб із кожним роком орендна плата зростала. Бажаємо вам здоров’я, сімейного благополуччя, миру та злагоди.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.