“Рух по колу”: нові правила

Кабінет Міністрів вніс зміни до Правил дорожнього руху про пріоритет під час проїзду перехресть з круговим рухом. Окрім цього, затвердили нові правила виїзду з таких перехресть.

28 квітня 2017 року набрали чинності зміни до статті ЗУ “Про дорожній рух”, якими передбачене єдине правило дорожнього руху для автомобілів, що рухаються по колу. Перевагу в русі на перехрестях з круговим рухом надавали машинам, які вже рухаються по колу. А ті, хто тільки в’їжджають, повинні поступатися їм.

До цього пріоритет визначали розміткою та дорожніми знаками. Тепер цю норму офіційно внесли до ПДР, пише mmr.net.

Уряд також встановив, що виїзд з перехрестя, де організовано круговий рух, може здійснюватися з будь-якої смуги, якщо напрямок руху не встановлено дорожніми знаками або розміткою, і це не створює перешкоди транспортним засобам, які рухаються у попутному напрямку праворуч.

На перехресті рівнозначних доріг водій нерейкового транспорту зобов’язаний дати дорогу транспорту, що наближається праворуч, окрім перехресть з круговим рухом. На нерегульованому перехресті трамвай має перевагу перед нерейковим транспортом, який наближається до нього рівнозначною дорогою, крім перехресть з круговим рухом.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

1 коментар до ““Рух по колу”: нові правила”

  1. zapalnik сказав:

    Добре було б якби наш “Вісник” знайшов можливість “розтлумачити” в деталях про рух автотранспорту “по колу” біля автовокзалу м.Переяслав-Хмельницький.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.