Діти читали твори Григорія Сковороди

Переможець в номінації літературно мистецька композиція — театральна Студія “Пролог”

Сьогодні у Переяславі пройшов обласний конкурс на краще виконання творів Григорія Сковороди та присвячених його життю і творчості, приурочене 295 річниці від дня народження філософа. Цей захід організував НІЕЗ Переяслав за підтримки Міністерства Культури України. Окрім міських школярів у конкурсі взяли участь юні читці із Борисполя, Яготина, Білої Церкви, а також із двох сіл району Стовп’яг та Гайшина. Журі конкурсу до якого увійшли: член спілки письменників України поетеса Наталя Павлик, заступник міського голови Валентина Губенко, заступник Генерального директора НІЕЗ «Переяслав» з наукової роботи Олександр Колибенко, заслужений працівник культури, директор бібліотеки Переяслав-Хмельницького педагогічного університету Ольга Шкира, заслужений працівник культури України Микола Колос визначили переможців та призерів у двох номінаціях: літературно-музична композиція та декламація творів.

Як виявилось, журі було доволі не просто визначити найкращих

Виступає молодша група студії “Фортуна”

оскільки участь у конкурсі взяв 91 учасник. Заслухавши та переглянувши всі номери журі довго визначалось із лауреатами. І поки йшли підрахунки голосів організатори безкоштовно пригощали дітей піцою, різноманітними соками та солодощами.

В номінації декламація перше місце, головний приз 500 гривень отримала Анастасія Василюк із Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія школа І ступеню». Вона прочитала уривки із листів Григорія Сковороди до Михайла Ковалинського. За друге місце нагороду в 400 гривень отримала бориспільчанка Ольга Недождій із творчої студії «Чебрець» будинку юнацької та дитячої творчості міста Бориспіль. Вона прочитала вірш Григорія Сковороди із збірки «Сад божественних пісень» вірш «О спокою наш коханий». Третє місце та 300 гривень за байки українського філософа  отримав також конкурсант із Борисполя Богдан Фесенко будинок дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт».

В номінації літературно-мистецька композиція безперечним переможцем визнано театральну студію «Пролог» Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія школа І ступеню». Учасники студії виконали композицію «Сад божественних пісень». Другими в цій номінації стала переяславка, учениця ЗОШ №7 Якубовська Вікторія за виконання пісні «Повернення Григорія Сковороди». Вона отримала другу премію в розмірі 400 гривень. Третє місце та 300 гривень журі віддало молодшій групі вокально-театральної студії «Фортуна» Переяслав-Хмельницької ЗОШ №7 за виконання літературно музичної композиції «Сторінки життєпису Григорія Сковороди».

Переможці та призери конкурсу також отримали в подарунок набори друкованої продукції про НІЕЗ «Переяслав».

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.