«Цей шаховий турнір стане традиційним»

Турнірні баталії були затятими

15 листопада в Переяслав-Хмельницькій ЗОШ №3 відбулися шахові змагання серед школярів міста, присвячені пам’яті вчителя історії та правознавства Олега Герасимова,  який захоплювався цією давньою грою. Олега Миколайовича не стало у вересні 2016 року. У них взяли участь дев’ять збірних команд.

Після проведення лінійки пам’яті та жеребкування провели шаховий турнір за коловою системою. Третє загальнокомандне місце виборола команда ЗОШ №2, друге місце – за гімназією. Перемогу здобули учні ЗОШ №1. В особистому заліку на третій дошці найсильнішим був учень ліцею-інтернату «Патріот» Давид Кирлась, на другій – Володимир Гриневич, а перемогу на першій дошці святкував Євгеній Онищенко (обидва – із ЗОШ №1).

Грамоти та медалі переможцям турніру від міського відділу фізкультури та спорту вручив його начальник Валерій Мільгевський. Допомагали у суддівстві та забезпечили технічними засобами викладач університету Олександр Гордієнко та тренер спортивної школи Олександр Тонконог. Грошові винагороди переможцям надав брат Олега Миколайовича, Герасимов Ігор Миколайович.

Багато учасників висловлювали сподівання, що шаховий турнір, присвячений пам’яті нашого вчителя, стане традиційним.

Володимир Бражник, вчитель фізичної культури ЗОШ №3

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.