Переяслав скасував побратимство з російськими містами

*

30 листопада Тарас Костін, міський голова Переяслава-Хмельницького (Київська область), провів засідання чергової 45 сесії міської ради.  Серед перших розглядалося питання, запропоноване представниками Правого сектору, щодо скасування побратимських відносин з російськими містами. Аргументація зрозуміла: війна на Сході, агресія і таке інше. Між тим міський голова запропонував винести це питання на громадське обговорення, щоб й інші переяславці змогли висловитися з цього приводу. Така пропозиція зустріла різко негативну реакцію більшості присутніх у залі. Люди вигукували, що рішення слід прийняти на цій же сесії.

Було сформульовано рішення “Про розірвання угоди про дружбу, співробітництво і взаємовідносини між Переяславом-Хмельницьким (Україна) та Переяславом-Залеським (РФ) та дружніх відносин з містом Можайськ (РФ)”. Воно було підтримано більшістю тих, хто мав право глосу.

Слід сказати, що побратимські відносини з Переяславом-Залеським за ініціативи нашого міста було встановлено у 2005 році. Відповідна угода зберігається у міській раді. Складніше з Можайськом. Аналогічні відносини встановлено ще десь у 60-х роках минулого століття і в рамках побратимства Київської та Московської областей. Ніяких документів, щодо цього у міській раді немає. Тому й обмежилися не скасуванням угоди, а “дружніх відносин”.

З початком військових подій ці відносини з обома містами фактично припинилися. Тож нинішнє рішення було формальним актом.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

1 коментар до “Переяслав скасував побратимство з російськими містами”

  1. korop1912 сказав:

    Невже у Вас шановні депутати більш не має ніяких проблем у місті???

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.