Чи збудуємо Європу в Україні?

Кілька днів тому переходжу Шкільну біля заїзду до складів «ЕКО-маркету», на ній молодий чоловік у спецформі спеціальною пилкою старанно випилює смугу в асфальті – комунальникам потрібно дістатися до труб у землі. Через кілька годин бачу, що випиляні прямокутники вже зняті і акуратно складені поруч. «Які молодці, який порядок, не зруйнували, бач, – прямо Європа, – думаю я. – Це ж потім ці асфальтні «млинці» покладуть там, де були, і знову можна буде їздити». Якби ж то! Після того, як землю розкопали і ремонтники замінили труби, сподівання на цивілізованість ще зберігалися. Але вони відразу ж зникли, коли побачив, яким способом засипали траншеї: згорнули все гамузом — і землю, і знятий асфальт! За нинішньої погоди тепер там два пейзажі – або калюжа, або просто багнюка. Очевидно, до весни.
Нині прийнято багато говорити про європейський вибір України, про європейські стандарти і цінності, зрештою, як у Європі добре жити і гарно все облаштовано.
…Дивлюся, як долають нині цей проїзд легковики-іномарки, чіпляючи днищем краї ями, і пробую вгадати, що думають у цей момент їхні власники. Мріють про Європу тут? Вибачте, поки що не виходить.

Валерій Шкребтієнко

 


You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.