“Євросем” відправив до санаторію в Миргороді чотирнадцять працівників

Любов Онопрієнко вручає подяку Михайлу Чернюку

У п’ятницю, 1 грудня, у будинку культури села Горбані (Переяслав-Хмельницький р-н. Київська обл.) відбулися урочистості з нагоди професійного свята працівників сільського господарства. На свято запросили трударів ПП “Євросем” з усіх його відділків, що знаходяться в Горбанях, Чопилках, Ташані, Положаях, Помоклях, Пологах-Вергунах, Улянівці, Тарасівці, Малій Каратулі, Травневому та Воскресінському. Святкову програму вела Тетяна Палатна, колишній начальник районного відділу культури, Заслужений працівник культури України.

Урочистості розпочалися із внесення на вишитих рушниках запашних короваїв, спечених із борошна цьогорічного збіжжя. Від дівчаток в національному вбранні обрядовий хліб прийняли директор Групи компаній “Ерідон”, до якої входить ПП “Євросем”, Сергій Погорілий, та директор “Євросему” Михайло Чернюк.

Коровай прийняли Сергій Погорілий та Михайло Чернюк

Сергій Погорілий, звертаючись до присутніх, сказав:

– День працівників сільського господарства – особливе свято. Адже усі ми користуємося плодами, які здобуваються нелегкою працею селян. Сьогодні ми вшановуємо трудові здобутки трудівників полів і ферм, всіх, хто присвятив своє життя сільському господарству. Нехай не переводиться селянський рід на Переяславщині, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою!

Спеціалісти усіх підрозділів ПП “Євросем”

Теплими словами подяки за нелегку працю, високі показники, відданість та любов до рідної землі вітали “євросемівців” й заступник голови РДА Любов Онопрієнко та начальник управління агропромислового розвитку РДА Любов Кузькова. Спільними подяками від РДА та районної ради вони нагородили власника Групи компаній “Ерідон” Сергія Кролевця (через певні обставини на святі його не було), директора ПП “Євросем” Михайла Чернюка, його заступника Володимира Савченка та головного спеціаліста Володимира

Під час нагородження 

Чичикала, а також увесь колектив “Євросему”.

Наразі у селі Чопилки триває будівництво потужного тваринницького відгодівельного комплексу, де будуть утримувати 1100 корів м’ясних порід та одну тисячу голів відгодівельної худоби. Фото цього будівництва, зняте з висоти пташиного польоту, демонструвалося на медіа-екрані. Також Михайло Чернюк повідомив приємну новину про те, що наразі готуються відповідні документи на будівництво м’ясопереробного підприємства. Відзвітувавши про життя та будні “Євросему”, Михайло Васильович

Під час нагородження

разом із Сергієм Погорілим чотирнадцятьом кращим працівникам “Євросему” вручили подарункові сертифікати на відпочинок і лікування в санаторії Миргорода. Ще 36 працівників цього господарства порадували сертифікатами на отримання грошової премії. До когорти нагороджених увійшли і заступник директора з тваринництва Володимир Баток, головний інженер Віктор Нестеренко та завідувач елеватора по зберіганню і переробці зерна Денис Махначов, які отримали по планшету. Мобільні телефони подарували заступнику директора з будівництва Валерію Чичикалу та агроному Володимиру Даниленку.

У лотереї розігрувалися сертифікати на отримання бичків

Не забули і про ветеранів праці. Семеро осіб, а саме Микола Москаленко із Ташані (свого часу він був нагороджений орденом Трудової Слави) і Микола Кацалап із Воскресінського, які мають понад 40 років трудового стажу, а також Надія Пазіменко із Горбанів, Олександра Федоренко із Чопилок, Олександр Грибовський із Помокель, Володимир Мардело із Улянівки та Володимир Накоренок із Поліг-Вергунів, які понад 30 років пропрацювали в сільському господарстві, отримали мікрохвильові печі.

У лотереї розігрувалися сертифікати на отримання бичків

З вітальннями до учасників святкового дійства звернулися сільські голови Василь Вовчанівський із Горбанів та Микола Клименко із Помокель. Вони подякували керівникам “Євросему” за постійну матеріальну допомогу, які ті надають для розвитку сіл.

Усіх присутніх в залі пригостили скибочками короваю. А далі відбувся розіграш святкової лотереї, головними призами якої були три сертифікати на отримання бичків.

Завершилися урочистості святковим концертом. Музичні вітання дарував гурт ВІА “Ерідон”, музичний керівник Микола Гриценко.

Олена МАТВІЄНКО

Пригощання короваєм

Володимир Накоренок із Поліг-Вергунів усе своє життя пропрацював шофером, має 35 років трудового стажу

ВІА “Єрідон” і ведуча Тетяна Палатна (у центрі)

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar