У Переяславі-Хмельницькому злодії викрали з квартири гроші й золото

Злодії викрали з квартири гроші й золото

28 листопада зловмисники, пошкодивши двері, проникли до квартири на вулиці Можайській у Переяславі-Хмельницькому та викрали звідти гроші й золоті прикраси.

28 листопада надійшло повідомлення, що в селі Помоклі з дачного будинку та гаража злодії викрали побутові речі та електроінструменти. До будівлі проникли, пошкодивши двері.

Тривають профілактичні заходи «Перевізник-зима»

Працівники Переяслав-Хмельницького відділу поліції проводять комплекс профілактичних заходів «Перевізник-зима». Основна мета цих заходів – посилення контролю за безпекою дорожнього руху під час перевезення пасажирів та попередження аварійності в зимовий період. Правоохоронці звертають особливу увагу на організацію передрейсового контролю автомобіля, медогляди водіїв, підготовку громадського транспорту до використання в холодну пору року (стан шин, приладів обігріву скла та салону), наявність вогнегасника та аптечки. Станом на 4 грудня працівники поліції перевірили 88 пасажирських транспортних засобів та склали 5 адміністративних протоколів за порушення, передбачені ч.1 ст.122 Кодексу про адмінпорушення (перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху).

За інформацією Переяслав-Хмельницького відділу поліції

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar