Шановні військовослужбовці, захисники України!

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Від щирого серця вітаємо вас з Днем Збройних Сил України. Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких.

Військовики української армії, ризикуючи власним життям, відстоюють право на мирне життя, суверенітет і незалежність нашої Батьківщини.

Щиро дякуємо усьому особовому складу Збройних Сил України за сумлінне виконання конституційного обов’язку, відвагу, героїзм та самопожертву.

Від щирого серця бажаємо вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, миру, добра, та щастя. Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають вам долати всі труднощі і випробування.

Слава Україні! Героям слава!

Голова райдержадміністрації Андрій Пряхін

Голова районної ради Петро Качкалда

 

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни! Від щирого серця вітаємо вас з Днем Збройних Сил України!

Сьогодні, у непростий для держави час українська армія проходить складний етап становлення. За плечами військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків. Ми віримо в те, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Щиро зичимо вам, дорогі друзі, миру та спокою, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку вашим оселям. Слава Україні!

Переяслав-Хмельницька  міська рада, виконавчий комітет

Міський голова Тарас Костін

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.