У Переяслав-Хмельницький центр соціального захисту прибув четвертий гуманітарний вантаж з Німеччини

Олівер Браун (четвертий ліворуч) і його команда відправляють вантаж у Переяслав

У листопаді Переяслав-Хмельницький центр соціального захисту пенсіонерів та інвалідів отримав четвертий гуманітарний вантаж з Німеччини. Його підготувала команда Олівера Брауна, керівника сервісного центру з обслуговування людей літнього віку «Pik ASZ» (Мальтійська служба допомоги) міста Магдебург.

Генеральний директор центру Раїса Голованова розповіла, що вантаж вагою 5 тонн 207 кілограмів налічує багатофункціональні ліжка для лежачих хворих, допоміжні засоби пересування (інвалідні візки, ходунки та інше), комплекти меблів, товари медичного призначення, засоби гігієни, два однокамерні холодильники, посудомийну машину, швейні машинки. Вперше центр отримав підйомник для лежачих хворих, який потрібен, наприклад, для переміщення їх у ванну кімнату. Як і в попередні рази, прийшли упаковки з іграшками та одягом для дитячого реабілітаційного відділення.

У їдальні стаціонару психоневрологічного профілю вже використовують нові стільці

Наразі вантаж розподіляється на всі відділення центру.

За словами Раїси Голованової, частина вантажу піде на пункт прокату, що функціонує при денному відділенні (вулиця Сковороди, 11), де ним зможуть скористатися жителі міста. А саме: інвалідні візки, милиці, палиці, ролатори, ходунки, стільці для душу, стільці для туалету та інше.

Команда Олівера Брауна надіслала з вантажем картину

Разом з вантажем приїхала картина, яку створила команда Олівера Брауна. На ній – фрагмент Магдебурзького собору, від якого від’їжджає вантажівка з гуманітарною допомогою і рухається в бік герба Переяслава, який символізує наше місто. Згодом картина стане експонатом музею, який планують відкрити в приміщенні стаціонару психоневрологічного профілю.

Загалом за час співпраці з центром соціального захисту команда Олівера Брауна направила до Переяслава близько 30 тонн гуманітарної допомоги.

Уже вкотре супровід та митне оформлення вантажу забезпечили представники ТОВ «Костал Україна». Багато зусиль для реалізації проекту доклала голова відділення МГО МФ «Взаєморозуміння і толерантність» Анелія Ковальська.

У магдебурзькій газеті вийшла стаття про благодійницьку допомогу переяславському центру

– Олівер Браун та його установа вже не перший рік співпрацюють з нашим центром. Він неодноразово відвідував наші структурні підрозділи, цікавився роботою персоналу, рівнем життя, проблемами закладу. Олівер став нашим «куратором», – зазначила Раїса Голованова. – Від імені керівництва та всього колективу висловлюємо щиру вдячність Оліверу Брауну та його помічникам за те, що вони не шкодували сил і часу для комплектування вантажу і бажаємо успіхів у їхній праці.

У магдебурзькій газеті вийшла стаття про благодійницьку допомогу, яку Олівер Браун та установа «Pik ASZ» надають Переяслав-Хмельницькому центру соціального захисту.

Юлія Строчинська

Фото автора і надане Олівером Брауном

 

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.