Другій школі на відновлення збитків пограбування дадуть 33 тисячі

.

Як ми вже повідомляли, 30 листопада Тарас Костін, міський голова Переяслава-Хмельницького (Київська область), провів чергову 45 сесію міської ради. Внесено деякі зміни до ряду міських програм нинішнього року та затверджено інші програми на наступний та подальші роки. Перед цим 28 листопада ці питання розглядалися та узгоджувалися на засіданні міськвиконкому, про що ми інформували у “ВП” від 1 грудня ц. р.

Зокрема, добавлено у програму реформування ЖКГ необхідність виготовлення проекту для капремонту каналізаційної мережі по вул. Івана Мазепи;  у програму розвитку освіти – утеплення фасадів, заміна вікон, капремонт спорткомплексу та частини даху ЗОШ №7, утеплення фасадів та капремонт системи опалення у ЗОШ №5, капремонт даху ЗОШ №2, 4, гімназії та деякі інші проекти. Всього ж на ці роботи потрібно понад 18 млн. грн. Проте, як зазначив начальник міського відділу освіти Петро Ярмоленко, освітяни внесли до програми всі свої потреби, і шукатимуть фінансування з усіх можливих джерел. З міського бюджету просять виділити кошти по можливості.

В ході обговорення ряд депутатів говорили, що немало проектів “по освіті”, запланованих раніше, так і не було виконано. На це заступник міського голови Валентина Губенко зазначила, що такі плани не відміняються і не втрачають своєї актуальності. Їх виконання переноситься на наступний рік.

У програмі “Молодь Переяславщини” передбачено збільшення коштів на патріотичне виховання та підтримку обдарованої молоді. Адже стипендіатів міської ради зараз аж 79. На наступний рік під цю програму планується 140 тис. грн. Відповідно, у програмі розвитку фізкультури – на ремонт міського стадіону передбачається 850 тис. грн. У програмі розвитку культури Валентина Губенко, крім іншого, просила передбачати щорічно по 40 тис. грн. для поновлення іграшок на головній новорічній ялинці, 450 тис. грн. – для придбання нового тенту для головної сцени міста, яку до різних свят встановлюють на центральній площі, а також фінансування для ремонтів клубів чи благоустрою території навколо них у мікрорайонах міста та інше. Згадала навіть дзвіницю Вознесенського храму, яка потребує ремонту. На це секретар ради Петро Бочарін висловив пропозицію передати об’єкт УПЦ КП.

Було прийнято рішення про внесення змін до міського бюджету на нинішній рік. Серед іншого було погоджено і додаткову пропозицію про певний перерозподіл коштів, що виділяються для відділу освіти.

Як ми вже повідомляли у “ВП” від 1 грудня ц. р., у ніч з 26 на 27 листопада було пограбовано ЗОШ №2, що в центральній частині міста. Невідомі злочинці викрали промислову м’ясорубку, два ноутбуки, монітор та самовар, зробили ряд пошкоджень. Поки триває слідство, для відновлення нанесених збитків школі буде надано 33 тис. грн. Як зазначила начальник міського фінвідділу Юлія Жарко, це не додаткові кошти. Їх буде взято з тієї суми, що раніше передбачалася на ремонт шкільної покрівлі, і який цього року не було зроблено.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.