Дирекція ТОВ “Саланг-агро” з нагоди 25-річчя компанії влаштувала для працівників розкішне свято

рада директорів вітає своїх працівників

1 грудня 1992 року був першим офіційним робочим днем новоствореного малого підприємства “Саланг”, що на Переяславщині, Київська обл. Його заснували п’ятеро товаришів: Олександр Дорофєєв, Євгеній Полунін, Ігор Веселовський, Олександр Клещенок та Ігор Колихалов. Тоді чоловіків багато чого об’єднувало в житті, окрім сільського господарства. Між тим вони прагнули зайнятися саме таким виробництвом. Майже ніхто не вірив, що вони, вчорашні управлінці з заводу “Точмаш”, довго протримаються у невідомому для себе аграрному середовищі. Та засновники були впевнені – все у них вийде.

І ось минулої п’ятниці, день в день, у банкет-холі “Камелія” в Переяславі та сама рада директорів підприємства та великий колектив працівників святкували вже 25-річчя успішної діяльності ТОВ СП “Саланг-Агро”.

Для підприємства в умовах нинішньої економіки 25 років роботи – це таки вагомий досвід. І зараз, як кажуть, настав час “збирати камені”. Тим більше, що починали ми з нуля, і нам нічого як мовиться з неба не впало, ніхто на блюдці нічого не подав. Всі досягнення, які маємо на сьогодні, – це результат нашої  спільної праці засновників, партнерів і всього трудового колективу, – наголосив нинішній генеральний директор Ігор Колихалов, вітаючи всіх зі святом.

святкування 25-річчя

Із вітальним словом виступив кожен із засновників, і кожен дякував за співпрацю та особистий внесок працівників у розвиток підприємства. Водночас згадували імена тих, хто разом з ними починав, хто залишається поруч і сьогодні. Пригадували  й перші бізнес-проекти їхньої компанії. Зокрема, як завдяки кредитним коштам у 1996 році купили перший млин Могилів-Подільського виробництва. До речі, він і досі справно працює, чому  дивуються навіть виробники обладнання!

вітання від керівництва району

Засновники “Салангу” особливо дякували за “путівку в життя” і сприяння у створенні у Вінинцях саме виробничого підрозділу нинішньому голові районної ради Петру Качкалді. На той час він був головою райвиконкому і виділив кожному з салангівців по 50 га землі для ведення фермерства, яке тоді тільки зачиналося. Затим підприємство взяло в оренду паї місцевих людей з Вінинець, Лецьок, Гайшина, Цибель. У 2000 році назва підприємства уже змінилася на “Саланг-Агро”.

Підприємство уже кілька років поспіль утримує позиції в п’ятірці кращих виробників сільгосппродукції Переяславщини за показниками врожайності. Зокрема, за останні п’ять років тут вироблено близько 85 тис тонн валового зерна і майже 7 тис тонн борошна.

Приємно бути причетним до створення підприємства, яке на сьогодні є гордістю нашого району як за виробничими показниками, так і за сплатою податків та благодійницькою діяльністю, – наголосив Петро Качкалда.

святкування 25-річчя

Разом з керівником апарату РДА Валерієм Перчуком вони привітали колектив від імені районної влади та вручили  кожному засновнику подяку, а їхнім дружинам – жовті троянди. Зі щирими вітаннями та подарунками колективу прибув на свято і міський голова Тарас Костін.

 

Юрій Павлушко, директор ПП “Соснова” і голова районної організації Аграрної партії привітав насамперед Ігоря Колихалова з  входженням його до складу депутатів райради за списком їхньої партії, а також як колега-виробничник побажав усьому колективу сприятливої погоди і вдачі. Відзначив, що навіть у нинішній складний аграрний рік “Саланг” був прикладом для інших. Подарував пару образів у вишуканій оправі та два кофейні сервізи для побутових зручностей колективу.

Були важкі періоди, коли сходи то вимерзали, то вимокали, і доводилося пересівати великі площі. А

святкування 25-річчя

подолали всі ці труднощі ми тільки завдяки самовідданій праці нашого всього колективу, дякуючи золотим рукам наших працівників, – зазначив Євгеній Полунін.

 

За словами Олександра Дорофєєва, із 1 жовтня підприємство вчергове підвищило рівень зарплати працівникам на 15% і за підсумком 2017 року її середній розмір склав близько 7 тис. грн. Нині на підприємстві працює 101 чоловік, з яких 7 осіб мають тут стажу понад 20 років, більше 30 осіб працюють понад 15 років, багато хто не покидає тут роботу понад 10 років. Тобто в “Саланг-Агро” сформувався стабільний, професійний  і самовідданий трудовий колектив. Тож рішенням ради

директорів з нагоди ювілею підприємства подяками та значними грошовими преміями було відзначено всіх працівників.

Василь Гринчук (59 років) в “Саланг-Агро” працює старшим водієм майже 20 років, при цьому зізнається, що потрапив туди лише за третім разом:

Спочатку я працював у радгоспі майже 14 років. Коли там все розвалилося, шукав іншу роботу. Піти в “Саланг” порадив сусід, який туди влаштувався. Я працював тоді на ГАЗ-53 кранівником з десятиметровою стрілою, то їм поки такого спеціаліста не було потрібно. Потім просився на велику вантажівку, але треба було мати закордонний паспорт: вони якраз возили борошно в Білорусь. Коли фірма вже розширилася, то мене на роботу самі запросили.

Я дуже задоволений, що так все склалося, бо кращої роботи і колективу, я думаю, ніде не знайшов би. Тому і сина свого порекомендував. Віктору нині 32 роки, а його взяли як водія автотранспортних засобів після закінчення переяславського профтехучилища.  Нині він з такою розумною технікою працює, з навігаторами та комп’ютерами, що мені не дотягнутися. Моє діло – “газелька”, на якій забезпечую всі організаційні поїздки: за запчастинами, з обідом на поле, в інших господарських потребах.

Останнім часом хворів, то рада директорів та й увесь колектив дуже мені допомогли з лікуванням, підтримали морально. Я від усієї сім’ї щиро всім дякую за таку допомогу, людяність і розуміння керівників нашого підприємства проблем та потреб звичайних робітників. Я навіть не знаю, де ще з такою увагою і пошаною ставляться до людей праці, де так цінують своїх людей,  як у “Саланг-Агро”!      

За відкриті і добропо

рядні партнерські стосунки дякували раді директорів підприємства і сільські голови Гайшина Олександр Тур та Сергій Дяченко з Цибель, вручили подарунки, а Олександр Григорович навіть заспівав українську пісню.

Як зазначив на святі Олександр Дорофєєв, тільки за минулий фінансовий рік вони надали різної соціальної допомоги як колективам так і персонально на суму понад 600 тис. грн. Окрім допомоги бійцям у зоні АТО, “Саланг-Агро” регулярно опікується і потребами сіл, де працює, особливо ж дбають про дітей.

Із якими б ми проханнями не підходили, нам ще жодного разу не відмовили в допомозі, якою б значною вона не була, – зазначає директор Лецьківської школи Тетяна Зобенько. – Це підприємство стало вже ніби частиною нашого шкільного життя, так само як і ми їхнього. У нас неймовірно дружня співпраця та партнерські стосунки, в яких жодного разу я не відчула себе у ролі прохача. Дуже часто рада директорів з власної ініціативи ухвалювала рішення організувати для дітей якісь поїздки, екскурсії, на всі свята приходять з подарунками, і діти відчувають цю щиру турботу.


Напередодні наші 
учні самі запропонували піти в офіс підприємства, щоб привітати зі святом. Підготували концерт і подарували власноруч виготовлену  так звану карту візуалізації, де зазначили свої найкращі побажання успіхів,  благополуччя і подальшого процвітання та розвитку підприємству, що неодмінно й збудеться! 

“Саланг-Агро” для своїх працівників організував прекрасне душевне і розкішне свято. Працювали професійні фотограф та відеорежисер. Ведучими вечора запросили найкращих у своїй справі Валентина Шуткевича та Андрія Іващенка. Їхню розважальну програму доповнювали столичні артисти в жанрі вокального співу, гри на саксофоні, шоу-балет естрадно-циркової академії, виступав навіть ілюзіоніст із живими голубами. Щедрим та смачним було і частування. Працівники підприємства були в захваті, бо такий відпочинок їм випадає нечасто. 

Це свято як прояв поваги до трудового колективу є ще однією з ознак, що такі вивірені життям принципи порядності та чесності ведення бізнесу, орієнтовані на людину, які сповідують засновники “Саланг-Агро”, неодмінно приведуть їх до найвищої вершини успіху.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar